Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Bądź fit z FIT LOVERS

Data wydarzenia: 13.05.2023 - 13.05.2023

Naszym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia. Zachęcać do tego będzie najbardziej znana polska fit para – FIT LOVERS.
Podczas eventu zostanie przeprowadzony trening z FIT LOVERS, kilka wywiadów oraz spotkanie z fanami z możliwością robienia wspólnych zdjęć. Nie zabraknie też wielu innych sportowych i zdrowych atrakcji dla dużych i małych.

Całą akcję poprowadzi konferansjer, który między treningami i panelami przeprowadzi mini konkursy o tematyce zdrowego odżywiania. Do wygrania będą gadżety sportowe oraz prezenty od najemców galerii.

Dodatkowe atrakcje:

DIETETYK I TRENER PERSONALNY
W strefie znajdą się też stanowiska dietetyka i trenera personalnego, którzy przez cały dzień będą dostępni dla klientów, aby służyć im dobrymi radami, jak zacząć dbać o własne zdrowie. W tej tematyce zostaną też z nimi przeprowadzone panele dyskusyjne w ciągu dnia.

DARMOWY SERWIS ROWEROWY
Na zewnątrz galerii (przy wejściu od pętli autobusowej) stanie darmowy serwis rowerowy dla wszystkich fanów jednośladów.

WIOŚLARZ - NA POMOC
Do współpracy została zaproszona Fundacja Polskiedzieci.org, na rzecz której będziemy prowadzili konkurs na urządzeniu wioślarz – czym więcej klienci „przepłyną dystansu” tym więcej pieniędzy zostanie przekazane na rzecz fundacji przez Galerię Bronowice.

Opis od Fundacji:
Fundacja Polskiedzieci.org zajmuje się profilaktyką otyłości i promocją zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży przy aktywnym zaangażowaniu pedagogów oraz rodziców. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi działania mające na celu zwiększenie świadomości wagi racjonalnego odżywiania, aktywności fizycznej, a także dbałości o zdrowie psychiczne oraz otaczające środowisko w myśl zasady zero/ less waste.
Swoją misję realizuje poprzez działalność edukacyjną, przede wszystkim na terenie szkół i przedszkoli, prowadząc warsztaty dla dzieci, szkolenia, webinary oraz konsultacje dla rodziców i kadry pedagogicznej. Dzięki kreatywnym i nieszablonowym działaniom realnie wpływa na podwyższanie kompetencji dorosłych, a także kształtuje dobre nawyki żywieniowe wśród młodszego pokolenia.

PIŁKARZYKI DLA DZIECI
Na najmłodszych fanów sportu będą czekały dwa stoły z piłkarzykami. Zostanie przeprowadzony turniej w piłkarzyki, gdzie do wygrania będą kubki z logo Galerii Bronowice.

WODOCIĄGI KRAKOWSKIE
Akcję wesprą również Krakowskie Wodociągi, które przekażą gadżety dla zwycięzców mini konkursów.

NASI NAJEMCY
Do udziału w akcji zostali zaproszeni najemcy, którzy również pragną promować zdrowy styl życia:
• Fitness Platinium Bronowice – przekaże 20 wejściówek dla klientów.
• Decathlon – przeprowadzi warsztaty boxerskie oraz przygotuje mini strefę, gdzie będą służyć klientom dobrą radą:
- trening bokserski by Decathlon
- pomiary ciała
- zawody w podciąganiu na drążku z Bronx Buldering
• Tor gokartowy Illegal Karting by Budda – wystawa gokartów oraz przekazawnie 10 voucherów o wartości 110 zł.
• Intersport – stoisko promocyjne

Swoje stoisko będzie miało również Studio Figura Bronowice, które przygotuje masę atrakcji:
- limfodrenaż limfatyczny - masaż zarówno dla sportowców (profesjonalistów i amatorów), jak i osób, które w życiu codziennym chcą poprawić swoje zdrowie, samopoczucie czy wygląd. Będzie możliwość skorzystania z 10 min masażu za darmo.
- Roll Shaper – to urządzenie do wykonywania masażu ciała. Najczęstszym zakresem stosowania rollmasażu jest rehabilitacja pourazowa i zwiększona stymulacja mięśni, wspiera powrót do sprawności fizycznej. W doskonały sposób wpływa na regenerację powysiłkową mięśni organizmu, dzięki czemu doskonale przygotowuje do treningu sportowego- także można skorzystać z masażu.
- Analizator składu ciała.

Konkurs na Facebooku
• Wymyśl hasło, którym zachęciłbyś znajomego do rozpoczęcia zdrowego trybu życia
• Opublikuj je jako komentarz do posta konkursowego
• Do wygrania 3 karty podarunkowe o wartości 100 zł

REGULAMIN KONKURSU