Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Zdrowie pod Kontrolą!

Data wydarzenia: 22.04.2023 - 22.04.2023

Jak co roku na wiosnę powracamy ze “Zdrowiem pod Kontrolą”!

"Zdrowie pod Kontrolą" to finał Tygodnia Zdrowia, który składa się z kilku projektów.
Odporność? Pierwsza pomoc? Profilaktyka nowotworowa? To wszystko i o wiele więcej będziemy poruszać przez cały tydzień, by 22 kwietnia zawitać do galerii Bronowice i pomóc Wam w posiadaniu zdrowia pod kontrolą!
Naszym celem jest ułatwienie społeczności lokalnej dostępu do podstawowej diagnostyki medycznej i edukacji prozdrowotnej. Podczas naszego finału będziecie mogli m. in. zmierzyć ciśnienie tętnicze i zbadać poziom glukozy we krwi, by zadbać o swoje serce.
Będą na Was czekać stanowiska dotyczące nauki samobadania piersi czy rejestracja dawców szpiku. Nie zabraknie także "Szpitala Pluszowego Misia" dla dzieci. A to tylko kilka z naszych projektów!

ZOBACZ NASZE STOISKA

Przygotowaliśmy również dla Was dawkę wiedzy w postaci postów tematycznych, a także konkurs dla tych, którzy chcą mieć swoje zdrowie pod kontrolą! Zapraszamy do obserwowania naszego wydarzenia, aby niczego nie przegapić.

Patronat merytoryczny:
prof. dr hab. Krzysztof Strojek Konsultant Krajowy ds. diabetologii

O organizatorze:
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland to największa w Polsce organizacja zrzeszająca studentów uczelni medycznych. Stanowi część międzynarodowej federacji, a jej celami są zwiększanie prozdrowotnej świadomości społeczeństwa, edukacja studentów kierunków medycznych oraz działalność charytatywna i zabieganie o przestrzeganie praw człowieka.