Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Wiosenno-Wielkanocny Kiermasz Charytatywny

Data wydarzenia: 01.04.2023 - 02.04.2023

Wolontariusze Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” wracają ze swoimi kiermaszami do Sfery Super Bohatera Galerii Bronowice. W pierwszy weekend kwietnia poprowadzą w niej Wiosenno-Wielkanocny Kiermasz Charytatywny.

Osoby odwiedzające stoisko, jak zwykle, mogą liczyć na ciekawe rękodzieło. W podziękowaniu za przekazaną darowiznę otrzymają, kojarzące się z wiosną i świętami wielkanocnymi, upominki przygotowane przez podopiecznych, wolontariuszy i przyjaciół fundacji. Na stoisku znajdą się wianki i stroiki wielkanocne, gliniane pisanki, wielkanocne zawieszki, figurki ceramiczne, jajka decoupage, makramy, ozdobne pierniki, kwiatowe broszki, modne kolczyki i różano-malinowe kule do kąpieli.

Zebrane środki wesprą podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie.

Fundację w tym dniu będzie można wesprzeć na dwa sposoby: gotówkowo, w ramach zbiórki publicznej nr 2022/3419/OR, oraz bezgotówkowo – za pomocą datkomatu Donateo.

Głównym celem działań Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” jest pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną, najbardziej zagrożonym wykluczeniem społecznym. Fundacja wybudowała i prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztaty Terapii Zajęciowej w nadmorskim Lubiatowie. Obecnie tworzy nad Bałtykiem ośrodek wytchnieniowy.

Ponadto fundacja „Mimo Wszystko” wspiera leczenie, rehabilitację oraz edukację osób chorych i z niepełnosprawnościami. Realizuje liczne projekty, których celem jest usuwanie barier mentalnych w społeczeństwie, m.in.: Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertiana” albo Akademię Odnalezionych Nadziei.