Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Świąteczny Kiermasz Charytatywny

Data wydarzenia: 10.12.2022 - 11.12.2022

W weekend, 10 i 11 grudnia, wolontariusze Biura Młodych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, ostatni raz w tym roku, organizują w Galerii Bronowice kiermasz charytatywny. Tym razem w świątecznej odsłonie.

W Sferze Super Bohatera znajdziecie Państwo unikatowe upominki i ozdoby. Wśród rękodzieła wykonanego przez podopiecznych, wolontariuszy oraz przyjaciół fundacji pojawią się między innymi: zimowa biżuteria, linorytowe kartki świąteczne, aromatycznie pachnące świeczki sojowe, makramy czy ceramiczne zawieszki do przyozdobienia choinki oraz kolorowe, ręcznie robione na drutach, czapki idealne, by podarować je komuś bliskiemu. Dodatkowo wolontariusze w tym czasie zamienią się w pomocników mikołaja i zapakują prezenty, z którymi do nas Państwo przyjdziecie. Każdy, kto wesprze fundację dowolną darowizną, będzie mógł, w ramach podziękowania, wybrać wyjątkową rzecz lub zyskać pomoc w przygotowaniu własnych podarków.  

Środki zebrane podczas Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego wesprą podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz zostaną przeznaczone na budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie. 

Darowiznę w tych dniach będzie można przekazać na dwa sposoby: gotówkowo, w ramach zbiórki publicznej nr 2022/3419/OR, oraz bezgotówkowo – za pomocą datkomatów Donateo.

Głównym celem działań Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” jest pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną, najbardziej zagrożonym wykluczeniem społecznym. Fundacja wybudowała i prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztaty Terapii Zajęciowej w nadmorskim Lubiatowie. Obecnie tworzy nad Bałtykiem ośrodek wytchnieniowy. 

Ponadto fundacja „Mimo Wszystko” wspiera leczenie, rehabilitację oraz edukację osób chorych i z niepełnosprawnościami. Realizuje liczne projekty, których celem jest usuwanie barier mentalnych w społeczeństwie, np.: Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertiana” albo Akademię Odnalezionych Nadziei.