Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi

Data wydarzenia: 17.11.2022

Z wielką przyjemnością informujemy, że decyzją jury tegorocznej edycji plebiscytu „Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi”, wyróżniającego i promującego krakowskie miejsca dostosowane do potrzeb rodzin, dołączyliśmy do zaszczytnego grona laureatów. I to już po raz czwarty!

Podczas przyznania certyfikatu brano pod uwagę naszą codzienną działalność, prorodzinne rozwiązania, oraz zaspokajanie potrzeb tak wymagających klientów, jakimi niewątpliwie są rodziny z dziećmi. Kapituła konkursowa brała również pod uwagę kwestię bezpieczeństwa i dostosowanie obiektu do aktualnie obowiązujących norm i przepisów sanitarnych.  

Nasze centrum handlowe przystosowane jest do komfortowego robienia zakupów i spędzania czasu wolnego z dziećmi. Można tu bez problemu przejść z wózkami po szerokich alejkach pasażu, a na rodziców z dziećmi  w centrum handlowym czeka wiele atrakcji. Najmłodsi mogą korzystać na terenie obiektu z szerokiej oferty edukacyjnej, kulturalnej czy rozrywkowej.

Plebiscyt „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” realizowany jest w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”, objętej honorowym patronatem prezydenta Krakowa.