Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 17.09.2022 - 17.09.2022

Zapraszamy na 7. edycję Targów Zajęć Pozalekcyjnych, podczas których zaprezentuje się kilkudziesięciu wystawców z Krakowa z ofertą zajęć dla dzieci i młodzieży.

W PROGRAMIE:

Prezentacja firm, które prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży z takich dziedzin jak: sport, sztuka, muzyka i taniec, nauka, informatyka, robotyka, języki obce czy edukacja pozaszkolna.
Rodzice, dzieci i młodzież będą mieli okazję:
• zapoznać się z ofertą lokalnych szkół, klubów i stowarzyszeń,
• zadać wszystkie nurtujące pytania,
• zapisać się na zajęcia w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie z myślą o naszych targach.

Lista wystawców Oferty wystawców

WARSZTATY I POKAZY PROWADZONE PRZEZ WYSTAWCÓW
Przy stanowiskach odbywać się będą prezentacje oraz warsztaty prowadzone przez wystawców. Każdy z odwiedzających będzie mógł przekonać się w praktyce, czy dane zajęcia mu odpowiadają.

RABATY I PROMOCJE
W tych dniach będą również obowiązywały specjalne zniżki, rabaty i oferty specjalne przygotowane przez sklepy biorące udział w wydarzeniu. Celem akcji jest promocja oferty dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Dotyczy ona "wyprawek szkolnych”, odzieży dziecięcej i młodzieżowej, zabawek edukacyjnych, plecaków, toreb, książek, sprzętu sportowego itp.

KONKURSY Z NAGRODAMI
Upominek szkolny za paragon:
• w dniu 17 września 2022 r. dokonaj zakupów w sklepach lub punktach handlowo-usługowych na terenie Galerii Bronowice o łącznej wartości min. 100 zł (na wartość minimalną może składać się nie więcej niż jeden paragon za zakupy dokonane w dniach 17 września 2022 r.) Paragony za zakupy w hipermarkecie Auchan nie są brane pod uwagę podczas Konkursu!
• zgłoś się do Punktu Obsługi Konkursu w GALERII BRONOWICE. Punkt Obsługi Konkursu czynny będzie dnia 17 września 2022 r. w godzinach 12:00-18:00.
• okaż paragon o minimalnej wartości 100 zł;
• wykonaj poprawnie zadanie konkursowe i odbierz prezent.

Prowadzący zadba o odpowiednią rozrywkę pomiędzy występami. Odbędą się liczne konkursy, w których do wygrania będą gadżety przygotowane przez Najemców Galerii Bronowice.

SPECJALNE POKAZY PROWADZONE PRZEZ WYSTAWCÓW
Każdy z wystawców będzie miał okazję do przedstawienia krótkiej prezentacji swojej oferty przy głównej strefie targowej zlokalizowanej w centralnej części Galerii Bronowice pod ringiem, przy kawiarni COSTA.

KONKURS „WIEDZA TO POTĘGA” NA FACEBOOKU
Zasady konkursu:
• W komentarzu pod postem konkursowym zilustruj lub opisz swój ulubiony przedmiot szkolny oraz uzasadnij dlaczego dany przedmiot był ulubionym.
• Wygraj jedną z 5. Kart podarunkowych o wartości 50 zł.

Regulamin konkursu „WIEDZA TO POTĘGA"