Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Wiosenno-Wielkanocny Kiermasz Charytatywny w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 09.04.2022 - 09.04.2022

Wiosenno-Wielkanocny Kiermasz Charytatywny, organizowany przez wolontariuszy Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, odbędzie się w sobotę 9 kwietnia w Sferze Super Bohatera. Będzie to już trzeci kiermasz organizowany przez wolontariuszy w Galerii.

Tym razem odwiedzający stoisko Biura Młodych, w podziękowaniu za przekazaną darowiznę, otrzymają, kojarzące się z wiosną i świętami wielkanocnymi, upominki przygotowane przez podopiecznych, wolontariuszy i przyjaciół fundacji. Wolontariusze zaaranżują wiosenno-wielkanocny stół – tak, by nasi goście mogli zobaczyć, jak mogą prezentować się te wyjątkowe ozdoby. 

Zebrane środki wesprą podopiecznych z ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz budowę i wyposażanie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie. 

Fundację w tym dniu będzie można wesprzeć na dwa sposoby: gotówkowo w ramach zbiórki publicznej nr 2021/1775/OR oraz bezgotówkowo za pomocą datkomatu Donateo.

Głównym celem Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” jest pomoc dorosłym osobom z niepełnosprawnością intelektualną, najbardziej zagrożonym wykluczeniem społecznym. Fundacja wybudowała i prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztaty Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie. Obecnie tworzy nad morzem ośrodek wytchnieniowy. 

Ponadto fundacja „Mimo Wszystko” wspiera leczenie, rehabilitację oraz edukację osób chorych i z niepełnosprawnościami. Realizuje liczne projekty, których celem jest usuwanie barier mentalnych w społeczeństwie, np.: Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertiana”.