Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Ponad 35,6 tys. osób zaszczepionych w Punkcie Szczepień

Data wydarzenia: 14.01.2022 - 15.01.2022

35 661, z czego w samym grudniu aż 12 100 - tyle osób skorzystało z oferty Punktu Szczepień w Galerii Bronowice w 2021 roku. Placówka działa od połowy lipca ubiegłego roku i jest pierwszym małopolskim punktem szczepień powszechnych przeciw Covid-19, zlokalizowanym w centrum handlowym.

Z oferty Punktu Szczepień w Galerii Bronowice można skorzystać przy okazji zakupów w obiekcie czy wizyty w kinie, nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja. Jednak dla wygody pacjentów oraz usprawnienia tempa szczepień możliwe jest również zapisanie się na konkretny dzień i godzinę. Punkt realizuje zadania zarówno w pełnym cyklu szczepień, jak i w zakresie dawki przypominającej oraz szczepienia młodzieży i dzieci od 5 rż. Na miejscu dostępni są kwalifikujący do szczepienia lekarze, mający na co dzień doskonały kontakt z najmłodszymi.

Punkt Szczepień w Galerii Bronowice niedawno zmienił swoją lokalizację - teraz znajduje się na poziomie +1, zajmując powierzchnię 130 m kw, zapewnia komfort i zachowanie odpowiedniego dystansu pomiędzy czekającymi osobami. Do dyspozycji odwiedzających jest wykwalifikowany personel oraz lekarze. Na miejscu należy wypełnić niezbędną dokumentację oraz przejść kwalifikację medyczną, na podstawie której podawany jest preparat. Szczepiący się przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Organizatorem punktu szczepień jest Centrum Medyczne UNIMED Kraków.

Punkt szczepień w Galerii Bronowice czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00. Dużym udogodnieniem jest także możliwość weryfikacji dostępności szczepionek na konkretny dzień, której można dokonać dzwoniąc pod numer: 511 695 015 lub sprawdzając na FB CM Unimed.