Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Targi Zajęć Pozalekcyjnych - informacja dla wystawców

Data wydarzenia: 19.07.2021

Przed nami już 6. edycja targów. Poprzednie odsłony cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży i ich rodziców. W zeszłym roku prawie 60 wystawców zaprezentowało swoją ofertę zajęć pozalekcyjnych i wielu z nich już podczas targów z sukcesem prowadziło zapisy na zajęcia. Również Ty możesz znaleźć się w tym gronie.

KIEDY?

Data: 10-11 września 2021
Godziny: 11:00 – 19:00

GDZIE?

Galeria Bronowice ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków

 

JAK ZOSTAĆ WYSTAWCĄ?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY>

Zapisz się już teraz!

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ – do 20 sierpnia 2021

Nie zwlekaj z decyzją. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


CO GWARANTUJEMY?

Otrzymasz od nas powierzchnię, na której będziesz mógł zaprezentować swoją działalność i wypromować się wśród potencjalnych klientów. Będziesz mógł przygotować specjalną ofertę rabatową, by dodatkowo zachęcić do zapisania się na Twoje zajęcia już podczas samych targów. W ten sposób w ciągu dwóch dni zdobędziesz nowych kursantów lub członków Twojego klubu. My z kolei w naszych materiałach, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, chętnie wymienimy nazwę Twojej firmy.

UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY!

Targi Zajęć Pozalekcyjnych przeznaczone są dla wszystkich, którzy prowadzą działalność z zakresu nauki języków obcych, korepetycji i szeroko pojętej edukacji pozaszkolnej. Jeżeli prowadzisz zajęcia taneczne, wokalne lub z zakresu sztuk wizualnych, nasze targi są również miejscem dla Ciebie. Dodatkowo zapraszamy wszystkie kluby i szkoły sportowe, szkoły muzyczne, domy kultury i pracownie plastyczne. Bardzo mocną grupę na targach stanowią także zajęcia z robotyki, programowania lub nauk ścisłych.

Jako Wystawca możesz zorganizować warsztaty lub zaproponować nam swój własny pomysł na promocję – co pozwoli Ci dodatkowo się wyróżnić. Jesteśmy otwarci na wszelkie kreatywne rozwiązania będące dodatkową atrakcją dla Twoich potencjalnych klientów.

Jeśli masz jakieś pytania pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń: 517 211 859.

Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.