Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Tor kartingowy na dachu Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 14.06.2021

Już jest! Na dachu Galerii Bronowice od niedawna prężnie działa nowatorski tor kartingowy - Illegal Karting. Miejsce powstało we współpracy z jednym z najpopularniejszych internetowych twórców, Buddą, czyli Kamilem Labuddą. Obecnie miłośnicy rywalizacji mogą tu nie tylko sprawdzić się w szybkiej jeździe nowoczesnymi gokartami, ale też powalczyć o 10 000 zł. Wystarczy pobić aktualny rekord trasy wynoszący 29.842 s i utrzymać najlepszy wynik miesiąca.

Illegal Karting to nowo powstałe miejsce na rozrywkowej mapie Krakowa. Jedyne takie w stolicy małopolski, zlokalizowane na dachu centrum handlowego. Autorem pomysłu jest Kamil Labudda, który postanowił zadbać o świetną zabawę dla swoich fanów oraz wszystkich tych, którzy poszukują rozrywki oraz wrażeń na najwyższym poziomie.– Od zawsze chciałem stworzyć miejsce, w którym będę mógł spotkać się ze swoimi widzami, gdzie przybijemy sobie pionę i wspólnie oddamy się naszej pasji, jaką jest motoryzacja. Moje marzenie ziściło się, a rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania. Illegal Karting to najlepsza gokartowa miejscówka w Krakowie. Tylko tu, w Galerii Bronowice, można przejechać się nowoczesnymi i szybkimi pojazdami po terenie o powierzchni 3 000 m kw. i to na wysokości niemal 20 metrów – podkreśla Kamil Labudda, twórca Illegal Karting.

Czerwcowe wyzwanie od Buddy

W Galerii Bronowice czerwiec upływa pod znakiem sportowej rywalizacji. Wszystko za sprawą rzuconego przez Buddę wyzwania. Zasady konkurencji są banalnie proste, choć biorący w niej udział muszą wykazać się nie lada umiejętnościami! Zadaniem uczestników jest ustanowienie nowego rekordu toru Illegal Karting. Osoba, która uzyska najlepszy wynik miesiąca, zdobędzie imponującą kwotę wynoszącą - bagatela - 10 000 zł.

Flota Illegal Karting

Illegal Karting dysponuje 15 zaawansowanymi technicznie gokartami marki SODIKART, największego na świecie producenta tego typu pojazdów. Flotę tworzą m.in.: trzy rodzaje maszyn dostosowanych do wieku i potrzeb klientów, model osiągający prędkość nawet do 70 km/h czy dwa gokarty przeznaczone dla młodszych kierowców oraz do jazdy w parze, w tym rodzica z dzieckiem już od 3 roku życia. Pojazdy wyposażone są w silniki firmy Honda. W przyszłości, po tuningu, „maskotką toru” ma zostać Nissan 200SX 13.