Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Zrób to dla jaj - bezpłatne badania dla mężczyzn

Data wydarzenia: 07.11.2020 - 07.11.2020

Listopad uznawany jest za miesiąc walki z rakiem prostaty i jąder, o czym przypomina międzynarodowa akcja Movember. Jest ona obecna również w Polsce, a badania profilaktyczne w Krakowie odbędą się w Galerii Bronowice. Nasz obiekt będzie jedynym miejscem w mieście, gdzie bezpłatnie będzie można skorzystać z tej inicjatywy! Zapraszamy wszystkich panów już 7 listopada!

7 listopada, w godzinach 10:30 - 14:30 oraz 15:00 - 20:00 na poziomie 0, w samym centrum naszej galerii, stanie mobilna strefa badań Movember, gdzie mężczyznom do 45. roku życia wykonywane będzie nieinwazyjne USG jąder, natomiast nieco starszym uczestnikom wydarzenia zmierzony zostanie poziom PSA podczas badania z kropli krwi (to pierwsze badanie, jakie należy wykonać przy diagnostyce zmian prostaty).

Wydarzenie zostało przygotowane z uwzględnieniem wymogów sanitarnych mających przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się COVID-19, a Organizatorzy i nasze Centrum dokładają wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo każdemu z uczestników.

Tegoroczna edycja poruszać będzie również kwestie zdrowia fizycznego i psychicznego. Organizator kampanii Fundacja Kapitan Światełko przygotował na tę okazję serię wyzwań, które w kanałach społecznościowych będą promować ambasadorzy Movember Polska. Siódmą edycję akcji Movember Polska promują YouTuberzy – Cyber Marian i Michał Bańka (z kanału Baniak Baniaka), prezenterzy telewizyjni Dandris i Mateusz Jędraś, a także brązowy medalista tegorocznych Mistrzostw Świata w Streetliftingu, Juan Zumeta i wreszcie Jakub Nowicki, który sam ma za sobą wygraną walkę z nowotworem.

Akcja profilaktyczna w Galerii Bronowice odbędzie się 7 listopada w godz. 10:30 - 14:30 oraz 15:00 - 20:00. Badania wykonywane będą bezpłatnie. Zapraszamy!

Regulamin korzystania z badań dostępny jest na stronie akcji - www.movember.pl