Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Back to school z Maćkiem i Adamem

Data wydarzenia: 13.09.2014

Już w najbliższą sobotę, 13 września udowodnimy, że powrót do szkoły może być świetną zabawą! Wydarzenie „Back to school” będzie przepełnione atrakcjami dla wszystkich uczniów, a gośćmi specjalnymi będą Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski – aktorzy znani z bijącego rekordy popularności serialu „Rodzinka.pl”.

Młodzi aktorzy opowiedzą o kulisach powstawania serialu, podzielą się ciekawostkami z planu, a może nawet uchylą rąbka tajemnicy o nowej serii, do której zdjęcia rozpoczną się już w grudniu?
Nie zabraknie także historii z ławki szkolnej Maćka i Adama, wszak i ich dotyczy pierwszy dzwonek: Adam kontynuuje naukę w gimnazjum, Maciek zaś zadebiutuje w październiku w roli studenta. Obydwaj, wspólnie ze zgromadzoną publicznością, wezmą też udział w szkolnych zabawach i łamigłówkach.
Ci wszyscy, którzy marzą o scenicznej karierze, będą mogli spróbować swoich sił w trakcie prowadzonych przez Maćka i Adama warsztatów aktorskich, pracując na oryginalnych scenariuszach serialowych.
Będzie też możliwość zadawania indywidualnych pytań oraz, oczywiście, zrobienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów! Nie zabraknie również konkursów i zabaw, w których do wygrania będą fantastyczne nagrody.

Sobotnie wydarzenie w Galerii Bronowice będzie miało także charakter edukacyjny - w panelach dyskusyjnych o bezpieczeństwie wezmą udział policjanci z Małopolskiej Policji, którzy udzielą wszelkich informacji dotyczących bezpieczeństwa w szkole i drodze do niej  oraz ratownicy medyczni, uczący zasad pierwszej pomocy.

Akcja „Back to school” odbędzie się w Galerii Bronowice w sobotę 13 września w godzinach 13 – 17.00.
Wstęp jest bezpłatny.

Back to school z Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim