Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Wystawa "Wewnątrz wnętrza" w Akademii w Bronowicach

Data wydarzenia: 15.07.2020

Po okresie zawieszenia, spowodowanym sytuacją epidemiologiczną w kraju, ponownie ruszyła wystawa w Akademii w Bronowicach. Po raz kolejny miłośnicy sztuki mogą podziwiać sztukę na najwyższym poziomie - ekspozycję pt. „Wewnątrz wnętrza”. W nowym lokalu, zlokalizowanym na poziomie +1, swoje prace prezentują studenci Katedry Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ekspozycja czynna będzie do połowy września.                                                           

Wystawa „Wewnątrz wnętrza” w Akademii w Bronowicach prezentuje wyjątkowe prace ukazujące formowanie wspólnej przestrzeni. Dzieła posiadają swoją właściwą autonomię, wysokie walory warsztatowo-formalne, ale przede wszystkim estetyczną intrygę pozwalającą na odpowiedni odbiór prezentowanego dzieła oraz owocne poszukiwanie piękna. Wybór dokonany przez pedagogów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych to obiekty malarsko-rysunkowe i rzeźbiarsko-kompozycyjne znakomicie uwypuklające rozwój artystycznej świadomości i wrażliwości studentów.    

Wystawa „Wewnątrz wnętrza” w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61) czynna jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-21.00, a w soboty i niedziele handlowe w godz. 9.00-21.00.