Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

„Wewnątrz wnętrza” - wernisaż wystawy

Data wydarzenia: 25.02.2020 - 16.04.2020

Od 10 lutego miłośnicy sztuki mogą podziwiać kolejną wystawę w Akademii w Bronowicach – „Wewnątrz wnętrza”. Tym razem swoje prace prezentują tu studenci Katedry Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się podczas uroczystego wernisażu, który zaplanowano w dniu 25 lutego o godz. 17.30. Ekspozycja czynna będzie do 16 kwietnia.

Wystawa „Wewnątrz wnętrza” w Akademii w Bronowicach prezentuje wyjątkowe prace ukazujące formowanie wspólnej przestrzeni. Dzieła posiadają swoją właściwą autonomię, wysokie walory warsztatowo-formalne, ale przede wszystkim estetyczną intrygę pozwalającą na odpowiedni odbiór prezentowanego dzieła oraz owocne poszukiwanie piękna. Wybór dokonany przez pedagogów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych to obiekty malarsko-rysunkowe i rzeźbiarsko-kompozycyjne znakomicie uwypuklające rozwój artystycznej świadomości i wrażliwości studentów.     

Wystawa „Wewnątrz wnętrza” w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61) czynna jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-21.00, a w soboty i niedziele handlowe w godz. 9.00-21.00. Wernisaż odbędzie się 25 lutego o godz. 17.30, a ekspozycja będzie dostępna do 16 kwietnia. Wstęp na wernisaż i wystawę jest wolny.