Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Zdrowa sobota w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 23.08.2014

Najbliższa sobota w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem zdrowia kręgosłupa i profilaktyki wad postawy.
Przez całą sobotę zapraszamy na bezpłatne badania i porady specjalistów z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii, ćwiczeń korekcyjnych i profilaktyki zdrowotnej, a także konsultacje prawne.

Termin: 23 sierpnia w godzinach 11:00-17:00

W programie m.in.:

- Bezpłatne badanie postawy
Dzięki badaniom i konsultacjom rehabilitantów oraz fizjoterapeutów można będzie wykryć ewentualne wady postawy oraz dowiedzieć się jakie kroki można podjąć w zakresie leczenia i profilaktyki skrzywień kręgosłupa.

- Gimnastyka korekcyjna
Specjaliści rehabilitacji opowiedzą jak utrzymać prawidłową postawę ciała w trakcie nauki, wykonywania codziennych obowiązków oraz snu, a także zademonstrują podstawowe elementy gimnastyki korekcyjnej i doradzą jak ćwiczyć z dzieckiem w domu.

- Suplementy diety
Fizjoterapeuci i farmaceuci opowiedzą o skuteczności suplementacji w leczeniu wad postawy i schorzeń kręgosłupa, miednicy oraz wszelkich urazów pooperacyjnych.

- Konkurs – do wygrania vouchery na masaż
Worksite - nowoczesna forma masażu, który wykonywany jest na krześle. Wykwalifikowany terapeuta zadba o rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni, pomoże poprawić elastyczność stawów oraz zredukować stres.

- Porady prawne
Odszkodowania, sporządzanie umów i pism procesowych. Windykacja należności oraz pomoc w wielu innych sprawach.

Stanowiska organizowane są dzięki współpracy m.in. z Urzędem Miasta Krakowa, Apteką Uroda, Krakowską Akademią Zdrowia i Ogólnopolskim Centrum Obsługi Prawnej.

Zdrowa sobota