Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej

Data wydarzenia: 14.11.2019

Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnych, swojskich przysmaków do odwiedzenia Jarmarku Rękodzieła i Żywności Regionalnej, który odbędzie się w dniach 14-16 listopada. W trakcie wydarzenia będzie można również nabyć wyroby lokalnych rękodzielników. Jest to doskonała okazja, aby bez pośpiechu i tłumów przymierzyć się do zakupu świątecznych prezentów.

Po raz kolejny Galeria Bronowice na trzy dni stanie się centrum wytworów rzemieślniczych. W dniach 14-16 listopada odbędzie się tu Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej, podczas którego na specjalnie przygotowanych stoiskach pojawią się kulinarne przysmaki, nietypowe wyroby oraz oryginalne rękodzieła. Kramy wypełnią góralskie sery, świeże chleby, a także słodycze rodem z PRL-u, takie jak kolorowe lizaki i chałwa. Bogactwo regionalnych smaków bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy, a różnorodność produkcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Oprócz artykułów spożywczych na stoiskach wystawione zostaną również oryginalne rękodzieła takie jak: artystyczne przedmioty z metalu, antyczne meble, poduchy ozdobne czy torby filcowe i wełniane. Ponadto na miłośników rękodzieła czekać będą produkty wykonane techniką decoupage, świece, torby i plecaki czy obrusy i serwetki. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Na Jarmarku w Galerii Bronowice będzie można nabyć własnoręcznie wykonane ubranka, układanki oraz pluszaki. W gąszczu niepowtarzalnych przedmiotów znaleźć będzie można także minerały, obrazy malowane na płótnie i deskach czy wysokiej jakości wyroby skórzane.

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej to jedno z niewielu wydarzeń, które daje możliwość nabycia rzemieślniczych „perełek”, wyróżniających się na tle towarów masowej produkcji.

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej odbywać się będzie w dniach 14-16 listopada na parterze Galerii Bronowice, w godzinach otwarcia centrum handlowego. 

 

Lista wystawców:
1. Metaloplastyka
2. Oscypki
3. Antyki i stare meble
4. Stoisko z chlebem
5. Torby filcowe i wełniane
6. Ubranka dla dzieci
7. Lizaki
8. Minerały
9. Galeria Lilu Małe Obrazy 
10. Świat słodyczy chałwa ,żelki
11. Poduchy ozdobne
12. Torby i plecaki
13. Świece ozdobne i decupage
14. Manufaktura skóry i wyroby elementów skórzanych
15. Obrusy, serwetki, pluszaki
16. Układanki dla dzieci