Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Zawodnicy Wisły Kraków odwiedzą Galerię Bronowice

Data wydarzenia: 03.08.2019

W najbliższą sobotę, 3 sierpnia, w godz. 10.00-14.00, w Galerii Bronowice będzie miało miejsce niezwykłe piłkarskie wydarzenie. Zawodnicy Wisły Kraków, klubu z bogata historią i tradycjami, pojawią się w centrum handlowym w ramach kampanii „Ja zostaję. A Ty?”. Na poziomie +1 zostanie rozstawiona wiślacka strefa, gdzie będzie można porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a także zaopatrzyć się w karnet bądź zakupić bilet na najbliższy mecz z Górnikiem Zabrze.              

Sobota w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem sportowych emocji. Stanie tu wyjątkowa wiślacka strefa, w której pojawią się piłkarze Białej Gwiazdy. Z popularnymi zawodnikami będzie można porozmawiać, wziąć autograf, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie. Ponadto każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w wirtualnym pojedynku w FIFĘ, zagrać w piłkarzyki i interaktywne gry, a także zrobić zdjęcie w wiślackiej fotobudce z gadżetami. W centrum handlowym pojawi się również Fabryka Wiślackich Gadżetów, gdzie kibice zaprojektują swoje własne klubowe pamiątki. Ponadto przy stanowisku klubowego sklepu Wiślacki Świat będzie można nabyć oficjalne koszulki i inne drobiazgi z logiem Białej Gwiazdy. Nie zabraknie malowania twarzy i konkursów z atrakcyjnymi konkursami.                            

To nie koniec atrakcji, jakie klub przygotował dla swoich kibiców! Nie lada gratka czekać będzie na fanów Białej Gwiazdy przed wejściem do Galerii Bronowice, od strony pętli autobusowej. Pojawi się tu popularna „Smoczyca” - klubowy autokar, do którego będzie można wejść i zobaczyć, jak zawodnicy podróżują na mecze wyjazdowe.  

W ramach kampanii „Ja zostaję. A Ty?” będzie można również zaopatrzyć się w karnety na sezon 2019/2020 bądź rundę jesienną, a także bilety na najbliższy mecz z Górnikiem Zabrze.