Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Nowa wystawa w Akademii w Bronowicach

Data wydarzenia: 21.05.2019

Już od 21 maja miłośnicy sztuki będą mogli obejrzeć kolejną wystawę w Akademii w Bronowicach – „Honey, as long as you’re happy, I’m happy”. Tym razem swoje prace zaprezentują członkowie Studenckiego Koła Badań Artystycznych Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wernisaż wystawy odbędzie się 21 maja o godz. 17.30, a ekspozycja będzie czynna do 28 czerwca.

Wystawa „Honey, as long as you’re happy, I’m happy” w Akademii w Bronowicach prezentuje wyjątkowe prace ukazujące materialną rzeczywistość, stworzone przez studentów Wydziału Malarstwa na krakowskiej ASP. Artyści, na co dzień angażujący się w działalność Koła Badań Artystycznych, pojmują sztukę jako spektakl wyznaczający dominujący model życia społecznego. Podczas ekspozycji miłośnicy malarstwa przekonają się, że wspomniany spektakl jest pochwałą wyboru dokonanego już w okresie produkcji dzieł, a zarazem konsumpcją jej wytworów.  

Wystawa „Honey, as long as you’re happy, I’m happy” w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61) czynna będzie codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-21.00, a w soboty i niedziele w godz. 9.00-21.00. Wernisaż odbędzie się 21 maja o godz. 17.30, a ekspozycja będzie czynna do 28 czerwca. Wstęp na wernisaż i wystawę jest wolny.