Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Wielkie targi mody - Fashion Democracy Dzień I

Data wydarzenia: 26.07.2014

Topowi młodzi polscy projektanci i znane marki odzieżowe, pokazy najnowszych trendów mody i wizażu, spotkania z blogerami oraz stylistami, a także występy finalistów You Can Dance i Mam Talent… To tylko kilka powodów, by odwiedzić Galerię Bronowice w weekend 26 i 27 lipca.

Termin: 26 – 27 lipca w godzinach 12-00-19:00

W programie m.in.:

- Targi i pokazy znanych marek oraz topowych młodych projektantów
Młodzi projektanci zaprezentują na wybiegu kolekcje i akcesoria niedostępne w regularnej sprzedaży. Będzie to mieszanka stylów takich osobowości, jak: Bartosz Malewicz, Aga Pou, Monika Błażusiak, Bogusława Jaworska-Zniszczoł, Kozacki Mops, Col Claudine, Selfie Store, BezAle, Gavel i Staff by Maff.

- Pokaz mody uczestnika Project Runway
Pokaz kolekcji Serafina Andrzejaka - uczestnika polskiej odsłony programu „Project Runway" i zwycięzcy piątej edycji konkursu Fashion Designer Awards.

- Prezentacje modowych trendów
W specjalnie zorganizowanej strefie showroom wszyscy chętni będą mieli okazję porozmawiać z młodymi projektantami oraz nabyć ubrania i akcesoria z ich najnowszych kolekcji - w wyjątkowo przystępnych cenach. Wśród wystawców pojawią się również przedstawiciele popularnych marek odzieżowych.

- Występy finalistów You Can Dance i Mam Talent

- Spotkania z blogerami, stylistami, wizażystami
Styliści i wizażyści pomogą dobrać ubrania i kolory odpowiednie do sylwetki oraz podpowiedzą, jak maskować ewentualne mankamenty urody, a jak wyeksponować zalety.

Nie zabraknie również paneli dyskusyjnych, pokazów fryzur oraz konkursów z niespodziankami.

O odpowiednią oprawę imprezy zadbają – znana prezenterka Klaudia Carlos oraz bloger modowy Mr.Vintage.


Wielkie targi mody - Fashion Democracy