Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Miniaturowe światy Playmobil w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 02.04.2019

Od 1974 roku zabawki systemowe Playmobil za jakość i gwarancję doskonałej zabawy doceniają pedagodzy, rodzice, a przede wszystkim dzieci z całego świata. Na przestrzeni 45 lat istnienia, kolejne pokolenia z około 100 krajów poznały 30 różnorodnych światów do zabawy. Część z nich będzie można odwiedzić podczas interaktywnej wystawy, dostępnej od teraz w Galerii Bronowice. Tam, choć na chwilę, najmłodsi wejdą w rolę strażaków, rycerzy, czy księżniczek.

W Galerii Bronowice ruszyła właśnie wystawa, dająca szansę przeniesienia się do miniaturowych światów, w których granice fantazji nie istnieją. Playmobil to zabawa systemowa, którą niemal pół wieku temu stworzył Hans Beck. U dzieci pobudza kreatywne myślenie, a rodzicom pozwala wrócić pamięcią do młodzieńczych lat. Od kwietnia najmłodsi goście centrum handlowego staną przed okazją wcielenia się w dowolne role w odwzorowanych, miniaturowych światach. Ograniczenie stanowić będzie tylko i wyłącznie ich własna wyobraźnia.

Dodatkowo pod czujnym okiem animatorów, w każdy weekend będą się odbywać wspólne zabawy produktami Playmobil oraz konkursy z nagrodami. Jednak to nie wszystko - w Salonie Zabawek MIKI na najmłodszych czekać będą upominki, dołączane do zakupu  artykułu marki Playmobil.

Interaktywna wystawa z kultową niemiecką marką w roli głównej będzie dostępna w Galerii Bronowice do końca czerwca w godzinach pracy centrum. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Regulamin korzystania z placu zabaw Playmobil »