Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Wszystko o zdrowiu skóry i nie tylko… Dzień II

Data wydarzenia: 13.07.2014

Przez całą sobotę i niedzielę zapraszamy na bezpłatne badania, porady lekarzy i kosmetologów, testowanie nowych rozwiązań z zakresu kosmetologii i dermatologii, a także konsultacje prawne.

Termin: 12-13 lipca w godzinach 11-00-17:00

W programie m.in.:

- Badania znamion skórnych dermatoskopem (sobota)
Dzięki bezpłatnemu badaniu i konsultacji dermatologa dowiemy się, które znamiona wymagają szczególnej ochrony, jak je zabezpieczać przed słońcem oraz czy – i co – ewentualnie usunąć.

- Badania kondycji skóry oraz ochrona i pielęgnacja skóry latem
Kremy i preparaty przeciwsłoneczne, kosmetyki na ukąszenia. Farmaceuci i kosmetolodzy podpowiedzą m.in., jak zapobiegać letnim poparzeniom, regenerować skórę po kąpielach słonecznych…

- Badania poziomu cukru i ciśnienia

- Bezpiecznie w Europie i tropikach
Szczepienia obowiązkowe i zalecane. Gdy ukąsi kleszcz? Porady żywieniowe: co jeść, a czego unikać? Bezpieczne i zdrowe przygotowanie posiłków.

- Porady prawne
Odszkodowania, sporządzanie umów i pism procesowych. Windykacja należności oraz pomoc w wielu innych sprawach, np. co robić w sytuacjach, gdy ulegliśmy poparzeniom w solarium.

Stanowiska organizowane są dzięki współpracy m.in. z Apteką Uroda, Urzędem Miasta Krakowa, Krakowską Akademią Zdrowia i Ogólnopolskim Centrum Obsługi Prawnej.

Wszystko o zdrowiu skóry i nie tylko…