Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Turniej Szachowy w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 23.03.2019

W dniu 23 marca (sobota) zapraszamy na Turniej Szachowy dla dzieci do lat 12, Grand-Prix Galeria Bronowice.

Zgłoszenia do dnia 21.03.2019 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz poprzez serwis www.chessarbiter.com

Turniej odbędzie się w strefie co-workingu, na poziomie +1. Tego dnia punkt wyłączony będzie z normalnego użytkowania, aby nie zakłócać przebiegu rozgrywek.

Regulamin turnieju »

Szachy są sprzymierzeńcem przyszłych strategów, wzmacniają sprawność emocjonalną oraz intelektualną. Królewska gra to także doskonała okazja do zawierania nowych znajomości, szczególnie jeśli podwalinami jest wspólna pasja. Już w sobotę mali miłośnicy taktycznych rozgrywek będą mieli szansę udziału w Turnieju Szachowym Grand Prix Galeria Bronowice, dla dzieci do lat 12. Zawody będą rozgrywane na dystansie 9 rund. Każdy z uczestników otrzyma dyplom, a  laureaci Grand Prix  -  karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz medale. W zabawie może uczestniczyć maksymalnie 60 graczy, a o tym kto będzie miał możliwość rozegrania planszowych batalii zdecyduje kolejność zgłoszeń.