Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Wystawa prac rysownika Pawła Jarońskiego

Data wydarzenia: 08.02.2019

Od 4 Lutego przez dwa tygodnie w Galerii Bronowice będzie można obejrzeć wystawę prac Pawła Jarońskiego. Rysownik pochodzący z Bydgoszczy ilustruje przede wszystkim swoje własne pomysły. Prowadzi między innymi serię rysowanych gier słownych, dzięki którym udało mu się zdobyć prawie siedemdziesiąt tysięcy obserwujących na Facebooku, gdzie publikuje swoje prace. Żeby odczytać ukryte znaczenie rysunków trzeba czasem mocno wytężyć umysł!


JAROŃSKI DLA GALERII BRONOWICE

Artysta w 2018 roku zaprojektował dla Galerii Bronowice serię grafik nawiązujących do głównego hasła, które widnieje w logo Galerii Bronowice – Miejsce na Twój Czas.

Nasze centrum handlowe to miejsce na: ZAKUPY, MODĘ, AKTYWNOŚĆ, POSIŁEK i PROMOCJE. Takie też hasła znajdą Państwo na pracach Pawła Jarońskiego. Oczywiście każde z nich przedstawione jest w postaci zabawnej gry słownej.
Autorskie grafiki pojawiły się w Galerii po raz pierwszy podczas eventu promującego STREFĘ KORZYŚCI, czyli program lojalnościowy dla klientów znajdujący się w Aplikacji Galerii Bronowice.

Dziś można znaleźć je na praktycznych gadżetach, które można otrzymać wymieniając punkty zdobyte w Programie. Wśród nich znajdują się między innymi ekspresy do kawy, kubki, plecaki a nawet mini-lodówka! Szczegóły dotyczące Programu Strefa Korzyści znajdziecie Państwo na stronie internetowej Galerii.


SPOTKANIE AUTORSKIE

23 i 24 lutego będziecie mogli Państwo spotkać się z Pawłem Jarońskim osobiście, porozmawiać o jego inspiracjach oraz zdobyć autografy na gadżetach i plakatach. Taka okazja nie zdarza się często!