Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Strefa Korzyści w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 23.02.2019

WERNISAŻ PAWŁA JAROŃSKIEGO

Już od 4 lutego na terenie Galerii Bronowice udostępniamy wernisaż prac Pawła Jarońskiego. Jego prace to przezabawne gry słowne. Dzięki oryginalności i poczuciu humoru udało mu się zdobyć prawie 70 tys. obserwujących na Facebooku. Zapraszamy na profil artysty @panjaron. Koniecznie potem przyjdźcie do Galerii i spróbujcie odczytać ukryte znaczenie rysunków. To świetna zabawa również dla najmłodszych!

 

SPOTKANIE AUTORSKIE

Z Pawłem Jarońskim będzie można się spotkać 23 i 24 lutego. O godz. 12.00 i 16.00 zapraszamy na krótkie prelekcje z artystą. Od 11.00 do 17.00 będzie można zebrać autograf, bądź kupić jedną z jego prac. Stoisko będzie zlokalizowane na poziomie 0 przy drogerii Douglas.

 

LIMITOWANE GADŻETY

Czy wiesz już, że w naszym Programie Lojalnościowym za uzbierane punkty możesz odebrać limitowane nagrody z rysunkami Pawła Jarońskiego. Wśród nich kubki, pościele czy nawet ekspresy do kawy!

Jeśli brakuje Ci jeszcze punktów by odebrać nagrodę, a marzy Ci się autograf artysty na gadżecie z jego rysunkiem, weź udział w prostym quizie. Wystarczy, że 23-24 lutego zgłosisz się do naszego punktu, pokażesz pobraną aplikację i odpowiesz na 2 z 3 pytań. Gadżety z rysunkami Jarońskiego będą Twoje!

Dodatkowo nagrody w konkursie przekazali: INTERSPORT, JUBILER JUBITOM, TAHEEBO, TRATTORIA DUE TAVOLI, VISION EXPRESS, YOUNG REPORTER, YES.

 

PROMOCJE W STREFIE KORZYŚCI

Po raz kolejny chcemy Wam przybliżyć korzyści jakie płyną z posiadania aplikacji Galerii Bronowice. Poza programem lojalnościowym i możliwością zdobycia świetnych nagród, aplikacja oferuje kupony rabatowe. Specjalnie na ten weekend najemcy przygotowali jeszcze większe rabaty i promocje. Przyjdź, pobierz aplikacje, korzystaj z kuponów i rób zakupy taniej niż dotychczas!

Oferty Najemców »

Pobierz na:

30 PUNKTÓW NA START

Nie masz jeszcze na swoim smartfonie naszej aplikacji. Zgłoś się do punktu Strefy Korzyści. Dostaniesz 30 punktów na start w Programie Lojalnościowym, a nasze hostessy poczęstują Cię gorącą kawą i pomogą pobrać aplikację.

Regulamin promocji "30 punktów na start" »