Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej

Data wydarzenia: 31.01.2019

Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnych, swojskich przysmaków do odwiedzenia Jarmarku Rękodzieła i Żywności Regionalnej, który odbędzie się 31 stycznia – 2 lutego. W trakcie wydarzenia będzie można również nabyć wyroby lokalnych rękodzielników.

Podczas Jarmarku Rękodzieła i Żywności Regionalnej, na specjalnie przygotowanych stoiskach, pojawią się kulinarne przysmaki, nietypowe wyroby oraz oryginalne rękodzieła. W dniach 31 stycznia – 2 lutego, na poziomie 0 w Galerii Bronowice, będzie można nabyć oscypki oraz sery góralskie z Podhala, zioła, przyprawy, a także nalewki i miody. Odwiedzający będą mieli również okazję powrotu do przeszłości za sprawą galaretki, oranżady w proszku i innych słodyczy przypominających czasy PRL. Różnorodność produktów kuchni regionalnej z pewnością zaspokoi apetyt nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Oprócz artykułów spożywczych na stoiskach wystawione zostaną też produkty związane z dziedzictwem kultury i folklorem. W ofercie wystawców pojawią się m.in. pluszowe zabawki, obrusy, koronki, góralskie kapcie oraz drewniane wyroby, takie jak misy czy łyżki. Na miłośników rękodzieła czekać będą również produkty wykonane techniką decoupage, obrazy olejne oraz biżuteria z miedzi i mosiądzu. Stylowe produkty idealnie sprawdzą się również w roli upominku.

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej odbywać będzie się w dniach 31 stycznia – 2 lutego na parterze Galerii Bronowice, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Lista Wystawców:
▫️ Metaloplastyka biżuteria z miedzi i mosiądzu
▫️ Osypki
▫️ Smaki PRL
▫️ Stare lampy
▫️ Obrusy / Pluszaki
▫️ Ubranka dziecięce
▫️ Decoupage
▫️ Pracownia AYA - odzież
▫️ Minerały
▫️ Maria Trojnar Biżuteria
▫️ Lampy kryształowe i szkatułki z drzewa mahoniowego
▫️ Biżuteria, torby, dodatki
▫️ Patrycja Kasprzycka Rękodzieło
▫️ Układanki dla dzieci

Serdecznie zapraszamy!