Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Weekend urodzinowy w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 24.11.2018

Już niedługo Piąte Urodziny Galerii Bronowice! W tym roku przygotowaliśmy masę atrakcji, z których skorzystać mogą wszyscy Klienci Galerii.

PROMOCJE URODZINOWE               
W dniach 24-25 listopada skorzystaj z wyjątkowych promocji urodzinowych, które przygotowały specjalnie z tej okazji sklepy i punkty handlowo-usługowe znajdujące się w Galerii Bronowice.

Promocje urodzinowe »


WARSZTATY DEKOROWANIA BABECZEK DLA NAJMŁODSZYCH
Weź udział wraz ze swoimi pociechami w  warsztatach dekorowania babeczek. Pod okiem profesjonalnego cukiernika każdy rodzić i dziecko nauczy się czegoś nowego. O najmłodszych zadbają nasze animatorki.


KONKURSY
Podczas weekendu urodzinowego oprócz nagrody głównej, czeka na Ciebie do wygrania ponad 100 kart podarunkowych o wartości 50zł.


SŁODKI POCZĘSTUNEK
Urodziny Galerii zdecydowanie umili słodki poczęstunek w formie przepysznych, urodzinowych babeczek. Smacznego!


KONKURS URODZINOWY
Spraw sobie prezent z okazji 5 urodzin Galerii Bronowice i wygraj jedną z kart podarunkowych o wartości 4000 zł, 2000 zł lub 1000 zł!
Jak to zrobić?
Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 100 zł w dniach 10-25 listopada i odpowiesz prawidłowo na pytanie konkursowe! Więcej o konkursie dowiesz się tutaj.


FINAŁ KONKURSU URODZINOWEGO
25 listopada o godzinie 17.00
będzie miał miejsce finał Konkursu Urodzinowego. Po komisyjnym przeliczeniu klocków, które znajdują się w urnie, wyłoniony zostanie zwycięzca.
Przyjdź i dowiedz się, czy to Ty wygrałeś jedną z kart podarunkowych o wartości 4000 zł, 2000 zł lub 1000 zł! Obecność obowiązkowa!


DODATKOWE 30 PKT W STREFIE KORZYŚCI
Nie korzystasz jeszcze z aplikacji mobilnej Galerii Bronowice? To idealny moment, by ją pobrać! Dla wszystkich Klientów zarejestrowanych w Programie Lojalnościowym Strefa Korzyści czeka dodatkowe 30 PKT! Punkty wymieniać można na oryginalne gadżety z grafikami rysownika Pawła Jarońskiego! Szczegóły dotyczące Programu znajdziesz tutaj.