Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Wielkie Otwarcie Salonu Miki w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 01.09.2018

Dobra zabawa dla najmłodszych w Galerii Bronowice.

Ogrodnik, policjantka, kapitan statku kosmicznego, a może odważni pogromcy smoków? W weekend 1 i 2 września w Galerii Bronowice najmłodsi będą mogli zmienić się w kogokolwiek zechcą. Z okazji otwarcia salonu z zabawkami Miki, w centrum handlowym staną dwa namioty Playmobil, w których dzieci pobawią się popularnymi figurkami i spróbują swoich sił w konkursie rysunkowym.

Początek września kojarzy się najczęściej z ostatnimi dniami letniej beztroski i koniecznością powrotu do szkolnych ławek. Na szczęście w Galerii Bronowice zabawa nie skończy się wraz z wakacjami. Na 1 września zaplanowano otwarcie nowego salonu z zabawkami Miki, znanego z szerokiej oferty produktów, które bawią i uczą dzieci w każdym wieku. Na rodziców i ich pociechy czekają maskotki, puzzle, gry edukacyjne, zestawy kreatywne i wiele innych zabawek, które zachwycą starszych i młodszych.

Z okazji otwarcia salonu, dla najmłodszych klientów przygotowano zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Naprzeciw sklepu Miki, na poziomie +1, staną dwa namioty Playmobil, w których dzieci będą mogły za darmo bawić się udostępnionymi zabawkami, m.in. znanymi i lubianymi figurkami Playmobil. Miniaturowe wersje bohaterów bajek i przedstawicieli różnych zawodów będą przez cały weekend czekać na chętnych do zabawy. Przygody utalentowanych piłkarzy czy pięknych księżniczek będą zależały jedynie od dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Miejsce zabawy będzie widoczne już z daleka, bowiem stanie przy nim półtorametrowa postać z bajkowego świata.

Przygotowane zostaną także stoliki i przybory do rysowania, a chętne dzieci będą mogły spróbować sił w konkursie rysunkowym. Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone wartościowymi zestawami klocków. Jednak nie tylko laureaci konkursu wyjdą z Galerii zadowoleni! Miły upominek przewidziano dla wszystkich dzieci, które wezmą udział w rysunkowej zabawie.

Regulamin konkursu PLAYMOBIL »

ZAPRASZAMY!