Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

KONKURS ROWELOVE

Data wydarzenia: 16.04.2018

POLICZ SZPRYCHY I WYGRAJ ROWER!

Zbliża się majówka a wraz z nią sezon na wycieczki rowerowe. Specjalnie dla naszych Klientów organizujemy konkurs, w którym do wygrania są 2 ROWERY MARKI GIANT O WARTOŚCI 2500ZŁ KAŻDY!

Nie ważne, czy planujesz wycieczkę po leśnych bezdrożach, czy mieście tętniącym życiem. Terenowy czy miejski? Ty wybierasz jaki rower chcesz!

Jak to zrobić? Nic prostszego!

  1. Zrób zakupy w jednym ze sklepów na terenie Galerii Bronowice (z wyłączeniem Auchan) za minimum 100zł w dniach 16 - 29 kwietnia i zachowaj paragony.
  2. WYKONAJ ZADANIE KONKURSOWE:
    POLICZ ILE SZPRYCH JEST W URNIE.

    Urna konkursowa znajduje się na Poziomie 0 obok sklepu Douglas.
  3. Wypełnij zgłoszenie konkursowe do 29 kwietnia do godziny 15:00 na stronie galeriabronowice.pl/konkurs
  4. Wygraj rower o wartości 2500zł!

Regulamin konkursu »
 

PUNKT KONKURSOWY

Na wszystkie pytania z chęcią odpowiedzą nasze hostessy, które spotkasz w Punkcie Obsługi Konkursu obok urny konkursowej.
Punkt czynny jest w następujących godzinach:

PN.-PT. 11:00-20:00
SOB.-NDZ. 10:00-20:00

W dniu finału punkt konkursowy czynny do 15:00.

 

FINAŁ KONKURSU

W niedzielę 29 kwietnia o godzinie 16:00 komisyjnie przeliczone zostaną szprychy znajdujące się w urnie. Zwycięzca zostanie ogłoszony 30 kwietnia na stronie www.galeriabronowice.pl i na facebooku.


ZWYCIĘZCY KONKURSU ROWELOVE:

Ilona Rydz-Kochańska,
liczba szprych: 289, zakupy na kwotę 119,90 zł
Paulina Bryzik, liczba szprych: 288, zakupy na kwotę 148,50 zł

Liczba szprych w urnie: 291

Laureatki zapraszamy po odbiór nagrody w postaci vouchera na rower i akcesoria o wartości 2500 zł do Punktu Informacji Galerii Bronowice w ciągu 14 dni.

Nagrodę trzeba odebrać osobiście, legitymując się dokumentem tożsamości oraz pokazać do weryfikacji dowody zakupów zgłoszone w formularzu konkursowym.

Podczas weryfikacji pracownicy Punktu sprawdzą czy paragony są zgodne z tymi podanymi na zgłoszeniu konkursowym oraz czy z sumy zakupu promocyjnego zostały wyłączone takie pozycje jak: leki, napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, e-papierosy, usługi sprzedażowe, zakłady na gry liczbowe, losy loterii pieniężnych, produkty i usługi w zakładach bukmacherskich oraz czy dowody zakupu spełniają inne wymagania regulaminu.

W przypadku kiedy po weryfikacji w Punkcie Informacji dowodów zakupu lub innych danych, okaże się, że nie są one zgodne z regulaminem, Komisja Konkursowa wybierze nowego Laureata.