Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

BOOKCROSSING w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 06.04.2018

Już 6 - 7 KWIETNIA w Galerii Bronowice odbędzie się BOOKCROSSING!  Twoje stare, przeczytane książki znajdą nowego właściciela, a Ty, w zamian wzbogacisz swoją bibliotekę o nowe pozycje.
Bookcrossing jest ideą znaną już w latach 80., którą tak naprawdę rozpowszechnił w 2001 roku amerykański programista Ron Hornbaker, poprzez stworzenie strony internetowej zrzeszającej bookcrosserów. Akcja ta ma na celu udostępnianie książek szerokiemu gronu ludzi.

Jak to możliwe?

Mechanizm jest prosty!
1. Przynosisz nam swoje książki.
2. W zamian możesz zabrać tyle samo książek z naszego regału

Odwiedź punkt wymiany książek i daj swoim książkom nowe życie!

GODZINY OTWARCIA PUNKTU:
6 KWIETNIA15:00 – 21:00
7 KWIETNIA 10:00 – 20:00

Regulamin akcji »

Patroni i partnerzy:


www.oczytanyfacet.pl

Jestem bibliotekarzem. Pracuję „na żywca” z książką i czytelnikiem od niemal dekady. Wiem po jakie tytuły czytelnicy chętnie sięgają, oraz jak „sprzedać” tytuł który nie cieszy się wielki powodzeniem. Od kilku lat również piszę.
O książkach, czytelnictwie i życiu książki bloguję od października 2014 r. W tym czasie zyskałem wierne grono czytelników, które sukcesywnie wzrasta. Zaufało mi również kilka ważnych wydawnictw, nawiązując ze mną współpracę recenzencką. Książki do zrecenzowania wybieram sam, spośród nadsyłanych propozycji. Jeśli jakąś książkę uważam za kiepską, piszę o tym wprost.


www.blog-ksiazkowy.pl

Kim jestem? Czytelnikiem, obserwatorem. Mam 23 lata i chcę się z Tobą, na tym blogu, podzielić moją pasją do książek, która trwa już wiele lat. Może Cię to zdziwić, ale moje początki z czytaniem były bardzo trudne – w dzieciństwie unikałem książek jak ognia, gorzej – były dla mnie bezwartościowym zbiorem zadrukowanych stron! Dopiero po jakimś czasie, ze zdumieniem odkryłem, że czytanie może stanowić rozrywkę, a nawet sprawiać przyjemność. Obecnie, gdy skończę czytać jedną książkę, od razu zabieram się za kolejną, tak, by każdego dnia móc słuchać ich historii. Na co dzień mieszkam i studiuję w Krakowie. Jeśli również jesteś pasjonatem książek, zapraszam do Krakowa – chętnie się z Tobą spotkam i porozmawiam.


www.czytamrecenzuje.pl

Nazywam się Rafał Hetman. Jako dziennikarz publikowałem m. in. w “Gazecie Wyborczej”, “Dzienniku Polska the Times”, magazynie “W Punkt” czy “Angorze”. Cały czas coś piszę, ale dziennikarstwo nie jest już moim głównym zajęciem. Teraz poświęcam się blogowi.
Blog CzytamRecenzuje.pl powstał w sierpniu 2013 roku. Jest poświęcony książkom z literatury faktu i szeroko rozumianej kulturze non-fiction. Blog zajął III miejsce w zestawieniu najlepszych polskich blogów książkowych 2015 przygotowanym przez miesięcznik "Press". Zapraszam do współpracy.


www.wyliczanka.eu

Więcej niż blog - niemal internetowe pismo literackie. Jest ósmym pod względem poczytności polskim blogiem książkowym. Pan Marcin Wilk na rzecz Bookcrossingu w Galerii Bronowice przekazał parędziesiąt książek, dzięki czemu podczas eventu wymiana będzie jeszcze bardziej ciekawa i różnorodna!


Kraków Miasto Literatury UNESCO

www.miastoliteratury.pl

Akcję Bookcrossing w Galerii Bronowice wspiera Kraków Miasto Literatury UNESCO, organizator Drugiego Życia Książki, czyli wymiany książek używanych.


Harmonogram wymiany książek w 2018 roku »