Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Zmień wymień podaruj

Data wydarzenia: 09.03.2018

Już w piątek 9 marca rusza kolejna edycja akcji ZMIEŃ – WYMIEŃ – PODARUJ!
Jest to akcja, podczas której czekają na Ciebie nie tylko liczne konkursy i kupony rabatowe, ale przede wszystkim – przez włączenie się do niej możesz pomóc potrzebującym. Poprzednie edycje cieszyły się wśród klientów dużym zainteresowaniem, a dzięki ich zaangażowaniu pomogliśmy razem podopiecznym fundacji Mam Marzenie.

Czas więc odświeżyć swoją garderobę, a tym samym zrobić coś dla innych! 

ZMIEŃ
Kilogramy ubrań, których od dawna nie założyłeś zajmują miejsce w Twojej szafie?
Mąż krzywo patrzy, kiedy przynosisz do domu nowy sweter i wciskasz go na półkę obok dziesięciu starych? A może po prostu znudziły Ci się Twoje stare ciuchy? Czas na wielkie porządki!
Nowe, wiosenne kolekcje czekają na Ciebie w Galerii Bronowice! Przyjdź i zmień swoją garderobę!

WYMIEŃ
Nie wiesz co zrobić ze swoimi starymi ubraniami, których już nie nosisz? Przynieś je w dniach 9 - 10 marca do Punktu Wymiany w Galerii Bronowice.  Wymień ubrania na kupony rabatowe. Za każdy 1kg ubrań otrzymasz 1 kupon rabatowy upoważniający do jednorazowej 20% zniżki na zakupy w Galerii Bronowice, w wybranych sklepach i punktach usługowo-handlowych biorących udział w akcji. Kupony rabatowe możesz zrealizować wyłącznie w dniach 9-10 marca. Uczestnik może otrzymać jednorazowo maksymalnie 10 kuponów. Szczegółowy regulamin znajdziesz tutaj.

PODARUJ
To nie wszystko! Każdy oddany przez Ciebie 1kg ubrań wspiera podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”! Robiąc miejsce w szafie pomagasz spełnić marzenia tych, którzy nie mogą zrealizować ich sami. Więcej informacji o działalności fundacji znajdziesz na www.mammarzenie.org

Biorąc udział w akcji pozbywasz się swoich starych niepotrzebnych ubrań, zyskujesz zniżki na zakup nowych, a co najważniejsze wspierasz potrzebujących.

Oferty najemców »


KONKURSY
Weź udział w konkursach, które będą odbywały się podczas wydarzenia w Galerii Bronowice i wygraj jedną z kart podarunkowych o wartości 50 zł!

Regulamin konkursu »


Godziny otwarcia PUNKTU WYMIANY:

PIĄTEK 9 MARCA            15:00-21:00

SOBOTA 10 MARCA       10:00-20:00