Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

4. urodziny Galerii Bronowice!

Data wydarzenia: 25.11.2017

WEEKEND URODZINOWY 25-26 listopada

W dniach 25-26 listopada skorzystaj z wyjątkowych promocji. Weź udział też w licznych konkursach, w których do wygrania są karty podarunkowe oraz inne nagrody przygotowane przez sklepy znajdujące się na terenie Galerii. Dla najmłodszych Klientów mamy atrakcje w postaci malowania buziek i Urodzinowy Kącik Plastyczny.


FINAŁ KONKURSU URODZINOWEGO 26 listopada godz. 17.00

Już 26 listopada o godz. 17.00 odbędzie się finał konkursu urodzinowego. Nie może Cię na nim zabraknąć. Może to właśnie Ty odbierzesz główną nagrodę – kartę podarunkową o wartości 6.000 zł.


KĄCIK PLASTYCZNY I MALOWANIE BUZIEK

Dla najmłodszych Klientów czekają plastyczne atrakcje. Każde dziecko pod okiem naszych animatorów będzie mogło przygotować własne czapeczki urodzinowe. Dodatkowo dla wszystkich chętnych będziemy mieli darmowe malowanie buziek.


KONKURSY

Przez cały weekend przygotowaliśmy cały pakiet konkursów dla Klientów. Do wygrania mnóstwo Nagród.

KONKURS FACEBOOK 18-23 LISTOPADA 2017

Nie czekaj do weekendu i już teraz zgarnij roczny abonament na rower miejski – Wavelo o wartości 179 zł.

Wystarczy, że:

  • potwierdzisz swój udział w Wydarzeniu „4. Urodziny Galerii Bronowice” poprzez kliknięcie ikony „wezmę udział” na stronie Wydarzenia,
  • zaprosisz swoich znajomych do wzięcia udziału w Wydarzeniu, poprzez kliknięcie ikony „zaproś”,
  • na ścianie Wydarzenia umieścisz komentarz z zadaniem konkursowym: przedstaw nam swój pomysł na życzenia urodzinowe. Forma jest dowolna. Liczy się tylko Twoja kreatywność, inwencja twórcza i poczucie humoru. Czekamy na Wasze teksty, rymowanki, zdjęcia czy kolaże.

Regulamin konkursu »

Zwycięzcy Konkursu:
Mie Czysław    
Anna Gajdziszewska
Krzysztof Kukla
Magdalena Mach
Monika Marmuźniak
Damian Notewicz
Patryk Stach
Konrad Sysło
Agnieszka Szumska
Marek Szumski

 

RABATY I PROMOCJE URODZINOWE

Sklepy i punkty usługowo-handlowe z okazji urodzin przygotowały dla Ciebie super rabaty i promocje. Zapoznaj się z listą ofert i ruszaj na zakupy!

Lista ofert »

 

SŁODKI POCZĘSTUNEK

Dla wszystkich Klientów z okazji urodzin Galeria przygotowała pyszne babeczki urodzinowe. Przyjdź do nas w niedzielę 26 listopada i słodko świętuj razem z nami!