Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Widoczni na drodze

Data wydarzenia: 04.11.2017

Warsztaty plastyczne, warsztaty edukacyjne, puzzle XXL, gra planszowa XXL oraz spotkanie z Sową – to wszystko w ramach tegorocznej, ósmej już edycji kampanii Odblaskowi.pl. Każdy kto odwiedzi nasze stoisko otrzyma darmowe opaski odblaskowe. Zapraszamy 4 listopada, w godzinach od 11:00 do 17:00.

W tym roku bohaterem akcji jest Sowa Odblaskowa. Co godzinę dzieci znajdujące się na stoisku będą mogły zrobić sobie zdjęcie z maskotką. Wśród atrakcji, przygotowaliśmy również grę planszową XXL, w której pionkami są dzieci. Poprzez zabawę najmłodsi poznają zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy zmrok zapada szybciej, a widoczność jest coraz słabsza. W takich momentach niechronieni uczestnicy ruchu drogowego szczególnie muszą pamiętać o noszeniu elementów odblaskowych. Za przejście gry – dziecko otrzyma odznakę-naklejkę SOWA MĄDRA GŁOWA. Na stoisku dostępne będą również puzzle XXL, za ułożenie których również jest nagroda – odznaka-naklejka SÓWKA ŁAMIGŁÓWKA. Głównym zadaniem będzie stworzenie własnej Sowy. Oczywiście, w zajęciach plastycznych dzieciom będą pomagały hostessy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki. Za udział w warsztatach plastycznych dziecko otrzyma odznakę-naklejkę SOWA KOLOROWA.

Głównym cele akcji jest wyrobienie w dzieciach nawyku noszenia elementów odblaskowych, które znacząco przyczyniają się do widoczności na drodze i wpływają na poziom bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.