Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Finał „Jesiennej Szafy” w Galerii Bronowice!

Data wydarzenia: 29.10.2017

Już tylko do 27 października można wziąć udział w konkursie modowym „Jesienna Szafa”, zorganizowanym przez Galerię Bronowice. Na zwycięzców czekają bony na zakupy o wartości 500 zł, 1 000 zł, a nawet 2 000 zł! Wielki finał akcji odbędzie się 29 października.

Październik upływa w Galerii Bronowice pod znakiem atrakcyjnych promocji i rabatów, a także modowego konkursu instagramowego „Jesienna Szafa”. Każdy, kto do 27 października przyjdzie do centrum handlowego, zrobi zdjęcie na ściance i udostępni je na Instagramie z hashtagami #szafabronowice #galeriabronowice, ma szansę na wygranie bonów na zakupy o wartości 500 zł, 1 000 zł, a także 2 000 zł. Ważne, aby zdjęcie otagować markami ubrań dostępnych w Galerii Bronowice, które mamy na sobie. „Jesienna Szafa” to idealna okazja, aby wykreować swój jesienny styl i zobaczyć, jakie trendy królują na wystawach sklepowych. Olbrzymia ścianka do robienia zdjęć jest utrzymana w popartowym miejskim klimacie, co dodatkowo nada odpowiedniego charakteru fotografiom. Każdą fotkę będzie można wydrukować na specjalnej drukarce i zabrać ze sobą na pamiątkę.

Rozstrzygnięcie konkursu i nazwiska wszystkich zwycięzców poznamy w najbliższą niedzielę, 29 października. Wręczenie nagród zaplanowano na godz. 17.00. W dniu wielkiego finału, w godz. 12.00 – 18.00, na odwiedzających Galerię Bronowice czekać będą również atrakcyjne konkursy i quizy, w których do wygrania są karty podarunkowe.

Regulamin konkursu „ZRÓB ZAKUPY ODBIERZ KARTĘ”

 
Zwycięzcy Konkursu "JESIENNA SZAFA":

1 miejsce  - koolooroowaa
-  886 głosów
Karta o wartości 2000 zł

2 miejsce - klakrixxaa
- 868 głosów
Karta o wartości 1000 zł

3 miejsce - kasiamleczko
- 678 głosów
Karta o wartości 500 zł

Finał „Jesiennej Szafy” w Galerii Bronowice!