Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Targi zajęć pozalekcyjnych

Data wydarzenia: 09.09.2017

W weekend,  9 – 10 września, w Galerii Bronowice odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych, na których pojawi się prawie 50 wystawców. Będzie można dowiedzieć się tu, jaką propozycję mają dla dzieci i młodzieży placówki edukacyjne, artystyczne, sportowe czy kreatywne. Szeroką gamę zajęć uzupełnią rabaty na wyprawkę szkolną obowiązujące w wybranych sklepach, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.        

Projektowanie 3D, robotyka, warsztaty chemiczne, rysunek, język szwedzki i norweski, zajęcia paleontologiczne, judo, a może speed-ball? Wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich pociech ciekawych kursów i zajęć dodatkowych, Galeria Bronowice zaprasza na Targi Zajęć Pozalekcyjnych. W dniach 9 – 10 września będzie można zapoznać się tu ze szczegółową ofertą prawie 50 wystawców, przekonać się jak wyglądają zajęcia w praktyce oraz otrzymać interesujące gadżety. Na wszystkich uczestników Targów czekać będzie również wiele innych atrakcji, m.in.: pokazy wystawców, warsztaty, bezpłatne lekcje próbne, a także specjalne rabaty, promocje i upominki. 

Lista wystawców »
Harmonogram pokazów »  

W sobotę, 9 września, w godz. 12.00 – 18.00 dla uczestników Targów przygotowana została również kolejna specjalna atrakcja – Miasteczko 3D, które będzie można odwiedzić przy pomocy gogli rozszerzonej rzeczywistości VR. Mogę one służyć nie tylko do zabawy, ale również do nauki i poznawania ciekawych zagadnień. Dodatkowo dla najmłodszych zorganizowane zostaną trójwymiarowe warsztaty z wykorzystaniem drukarek 3D oraz magicznych pisaków 3D.

Również wybrane sklepy i lokale usługowe w Galerii Bronowice, w czasie trwania akcji, przygotowały specjalne rabaty i promocje na wybrane artykuły związane ze szkołą i spędzaniem czasu wolnego.    

Oferta rabatowa najemców »

Dla pierwszych 50 osób, które zapiszą się na wydarzenie mamy super gadżety do odebrania.

Co trzeba zrobić by zdobyć nagrody?

  • Potwierdź swój udział na stronie wydarzanie FB Targi Zajęć Pozalekcyjnych klikając wezmę udział,
  • Zaproś znajomych
  • Odbierz nagrodę gwarantowaną (gadżety szkolne) w Punkcie Obsługi Targów Zajęć Pozalekcyjnych w dniach 9/10 września w godz. 11.00 -19.00

 

Targi zajęć pozalekcyjnych