Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Nowa wystawa w Akademii w Bronowicach

Data wydarzenia: 29.06.2017

Od 29 czerwca w Akademii w Bronowicach będzie można podziwiać nową wystawę pt. „Niewidzialne_Niewiarygodne_Idealne – Miasto_Dom_Krajobraz”. Tym razem swoje prace zaprezentują studenci Wydziału Architektury Wnętrz, szlifujący swój talent na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ekspozycja potrwa do 20 września, a jej uroczysty wernisaż odbędzie się 29 czerwca o godz. 17.30.

Wystawa „Niewidzialne_Niewiarygodne…” jest inna niż wszystkie dotychczasowe ekspozycje realizowane w Akademii w Bronowicach. Ta inność i oryginalność wynika z samej materii wystawy, jak i jej zawartości, która jest niezwykle interesującą i urzekającą wizją przestrzeni. Proponowany zestaw prac, przygotowany przez studentów I Pracowni Projektowania Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury Wnętrz krakowskiej ASP, prezentowany jest zarówno w formie bogatych wizualizacji i plansz oraz projektów przestrzennych i makiet.

Wystawa „Niewidzialne_Niewiarygodne_Idealne – Miasto_Dom_Krajobraz” w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61) czynna będzie codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 21.00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00–21:00. Potrwa do 20 września. Uroczysty wernisaż odbędzie się 29 czerwca o godz. 17.30. Wstęp na wystawę i wernisaż jest wolny!


Nowa wystawa w Akademii w Bronowicach