Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Ruszyły zapisy na Targi Zajęć Pozalekcyjnych

Data wydarzenia: 07.08.2017

Nie zwlekaj, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Przed nami już 4 edycja targów. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży i ich rodziców.  Prawie 40 wystawców pokazało swoją ofertę zajęć pozalekcyjnych. Wielu z nich już na targach prowadziło zapisy na swoje zajęcia. W tym roku również Ty możesz znaleźć się tym  gronie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://galeriabronowice.pl/targi-zajec-pozalekcyjnych/

W zamian otrzymasz od nas powierzchnię, na której będziesz mógł zaprezentować swoją działalność i wypromować się wśród potencjalnych klientów. Będziesz mógł przygotować specjalnej ofertę rabatową, by zachęcić do zapisania się na Twoje zajęcia  już podczas samych targów. W ten sposób w ciągu dwóch dni zdobędziesz nowych kursantów lub członków twojego klubu. My z kolei chętnie w naszych materiałach i na stronie internetowej dodatkowo wymienimy nazwę Twojej firmy.


UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY!

Targi zajęć pozalekcyjnych przeznaczone są dla wszystkich którzy prowadzą działalność z zakresu nauki języków obcych, korepetycji, edukacji pozaszkolnej. Jeżeli prowadzisz zajęcia taneczne, wokalne lub z zakresu sztuk wizualnych, nasze targi to również miejsce dla Ciebie. Dodatkowo zapraszamy wszystkie kluby i szkoły sportowe, szkoły muzyczne, domy kultury i pracownie plastyczne. Bardzo mocną grupę na targach również stanowią zajęcia z robotyki, programowania lub nauk ścisłych.

Do dyspozycji wystawców oddajemy również scenę główną, gdzie będziesz mógł pokazać dokonania swojej organizacji i jeszcze lepiej wypromować w ten sposób swoje zajęcia. Pokazy dla publiczności są zawsze magnesem przyciągającym wielu Klientów galerii. Możesz też zorganizować warsztaty lub zaproponować nam swój własny pomysł na promocję. Jesteśmy otwarci na wszelkie kreatywne rozwiązania będące dodatkową atrakcją dla Twoich potencjalnych klientów.

W celu zgłoszenia swojego udziału  proszę o wypełnienie formularza dostępnego na stronie http://galeriabronowice.pl/targi-zajec-pozalekcyjnych/


TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ - 20 SIERPNIA 2017

Nie  zwlekaj z decyzją. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli masz jakieś pytania pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń: 517 211 859.

Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.


Ruszyły zapisy na Targi Zajęć Pozalekcyjnych