Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Dzień Dziecka w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 03.06.2017

Spędźcie rodzinnie Dzień Dziecka we wspaniałej Krainie Zabawek!

Galeria Bronowice zaprasza w sobotę, 3 czerwca wszystkie dzieci wspólnie z rodzicami do skorzystania z mnóstwa atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych gości.


Program dnia

Fabryka Zabawek, godz. 11.00-17.00

Tylko u nas dzieci mogą samodzielnie lub z pomocą animatorów stworzyć jedyną w swoim rodzaju zabawkę. Wystarczy, że odwiedzicie naszą Fabrykę Zabawek, gdzie ze zwykłych rzeczy powstają niezwykłe pluszaki , gigantyczne klocki i wiele innych!


Wielka Wymiana Zabawek, godz. 11.00-19.00

Czy Twoje dziecko ma zabawki, które już mu się znudziły lub z których wyrosło? Zróbcie letnie porządki i przynieście niechciane zabawki do naszego punktu Wielkiej Wymiany Zabawek.  Każdą zabawkę będzie można wymienić na inną i dać jej nowy dom.

Regulamin akcji Wielka Wymiana Zabawek »


Bezpieczne wakacje, godz. 13.30 do 14.30

Policjanci w ciekawy i przystępny sposób wprowadza dzieci w tematykę bezpieczeństwa w czasie wakacji. Dzieci dowiedzą się m.in. jak bezpiecznie zachowywać się na drodze, nad woda i w górach oraz co zrobić, kiedy zaczepia je ktoś obcy. Zajęcia prowadzone będą w holu Galerii.


Pokaz wozu Straży Pożarnej, godz. 11.00 do 13.00

Strażacy zagwarantują uczestnikom niezapomniane emocje podczas pokazu profesjonalnego wozu strażackiego z możliwością zwiedzenia go i zrobienia sobie zdjęcia w prawdziwym ubraniu Strażaka. Do aktywnego udziału zachęcamy wszystkie dzieci. Pokaz wozu odbędzie się przed Galerią.


Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Dzień Dziecka w Galerii Bronowice