Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Strefa atrakcji FOX Comedy i Cyfrowego Polsatu

Data wydarzenia: 06.05.2017

Dla mamy, dla taty, dla siostry, dla brata – FOX Comedy wymiata!

Przyjdź 6 maja do Galerii Bronowice i wymiataj z FOX Comedy!

Zapraszamy całe rodziny do strefy „Dla każdego coś śmiesznego”. Czekają tam na Was atrakcje inspirowane kultowymi serialami emitowanymi na FOX Comedy, takimi jak: Simpsonowie, Muppety, Jak poznałem waszą matkę i Współczesna rodzina


Przyjdź i weź udział w naszej wymiatającej zabawie: pobierz w strefie Program, zbierz min. 3 pieczątki za udział w naszych atrakcjach i odbierz upominek w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.


W ramach atrakcji w strefie Dla każdego coś śmiesznego przygotowaliśmy:

Strefa Simpsonów: Śmiechomat! Pamiętaj, śmiech to zdrowie! Poćwicz przeponę i sprawdź, jak mocno potrafisz się śmiać na naszym specjalnym urządzeniu do pomiaru śmiechu! Jakości śmiechu surowym okiem pilnuje Homer z rodziną!

Strefa Muppetów: Pacynki! Wspaniała zabawa dla najmłodszych – zrób pacynkę swojego Muppeta i zabierz ją ze sobą! Pannę Piggy, Kermita czy Zwierzaka – niech wyobraźnia Cię nie ogranicza!

Strefa Jak poznałem waszą matkę: Refleksomierz! Przybij piątkę Barneyowi! Sprawdź swój refleks! Czy Twój wynik będzie LEGENDARNY?

Strefa Współczesnej rodziny: Fotorama! Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Pokażcie, że i Wy jesteście współczesną rodziną! Niech wyobraźnia Was nie ogranicza! Odbitki jak ze starego polaroidu wręczymy na miejscu!


Zapraszamy całe rodziny już 6 maja w godz. 11:00-19:00 do Galerii Bronowice. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, a doskonała zabawa – gwarantowana!

 

Strefa atrakcji FOX Comedy i Cyfrowego Polsatu