Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Ferie w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 03.02.2014

A na zakończenie ferii szykuje się wielka miłosna kuchnia w wykonaniu Tomasza Jakubiaka  - i sporo innych walentynkowych atrakcji.

Jedno jest pewne – w najbliższym czasie w Galerii Bronowice na nudę nie ma co liczyć! Feryjne atrakcje rozpoczynają się już od poniedziałku, 3 lutego, działaniami w Kreatywnej Planecie i Video Games, gdzie w godz. 11 – 19.00 pod okiem animatorów można będzie pograć w najbardziej popularne gry. W niedzielę 9 lutego o 16.00 odbędzie się przedstawienie „Złota Rybka”, kierowane do najmłodszych miłośników teatru.

Pierwsze dni animacji w Kreatywnej Planecie będą tylko rozgrzewką przed kolejnymi atrakcjami: od 8 lutego (do 16.02) zaplanowano mini-turnieje gier planszowych. Odbywać się one będą non-stop, w godzinach 11 – 19.00. Będą to mini-rozgrywki dla różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych – zarówno gry bazujące na refleksie i spostrzegawczości, jak i logiczne oraz strategiczne, takie jak: Dobble, Tokaido, Potwory w Tokio, Gra o Tron, Halli Galli, Osadnicy z Catanu i wiele innych. W turniejach dla każdej z grup wiekowych wyłaniani będą zwycięzcy; każdego dnia przewidziano też nowe, atrakcyjne nagrody.

Na koniec ferii wszystkich klientów Galerii Bronowice czeka nie lada atrakcja: wielkie miłosne gotowanie ze znanym kucharzem – Tomaszem Jakubiakiem, połączone z konkursami, grami, zabawami dla każdego.

Ferie w Galerii Bronowice