Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Zrób zdjęcie z wąsem w Galerii Bronowice!

Data wydarzenia: 13.11.2016

Galeria Bronowice wspiera ogólnopolską kampanię Movember, związaną z profilaktyką raka. 21 października kilkudziesięciu panów publicznie ogoliło tu zarost. Wszystko po to, by przygotować „bazę” pod zapuszczenie wąsa, symbol akcji. Już w najbliższą niedzielę, 13 listopada, każdy chętny może przyjść do Galerii i bezpłatnie zrobić… zdjęcie z wystylizowanym wąsem! Akcję realizuje Pracownia Męskich Portretów.     

Organizatorzy akcji Movember postanowili w niestandardowy sposób zachęcić mężczyzn do zadbania o swoje zdrowie. 13 listopada, w godz. 15.00 – 21.00, każdy pan będzie mógł w Galerii Bronowice zrobić sobie portret z wąsem w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu. W zamian za wykonane zdjęcia można wesprzeć akcję, wrzucając symboliczną kwotę do dwóch puszek, należących do Movember Polska.  

Wąs, od samego początku istnienia akcji, jest symbolem przełamywania tabu, prowokowania do dyskusji na temat męskiego zdrowia – nowotworów jąder i prostaty, uświadamia panom, chłopcom, ale też paniom, jak ważne są regularne badania. Dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli zapuścić symbolicznego wąsa, Pracownia Męskich Portretów przygotuje odpowiednie gadżety.

Zaaranżowane studio fotograficzne znajdzie się obok wejścia do Fitness Platinium, na pierwszym piętrze Galerii Bronowice.  

Zrób zdjęcie z wąsem w Galerii Bronowice!