Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Targi Staroci w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 07.10.2016

W dniach 7 – 9 października Galeria Bronowice zamieni się w  miejsce pełne przedmiotów z duszą i niepowtarzalną historią. Wszystko za sprawą Targów Staroci, który w tym najmłodszym centrum handlowym w Krakowie odbędzie się po raz pierwszy. Na klientów czekać będą stoiska z antykami i bibelotami.

Na Targach Staroci w Galerii Bronowice będzie można nabyć jedyne w swoim rodzaju przedmioty, które czekają, aby nowy właściciel przywrócił im dawny blask. Na licznych stoiskach pojawią się sprzedawcy i hobbyści oferujący pamiątki, antyki i bibeloty. Kupić będzie można  m.in.: stylowe lampki, porcelanowe filiżanki czy mosiężne moździerze. Nie zabraknie również klasycznych mebli, pięknej biżuterii, eleganckich obrusów i płyt winylowych. W gąszczu niepowtarzalnych przedmiotów każdy odwiedzający Targi z pewnością znajdzie swój wyjątkowy egzemplarz. 

Targi Staroci odbędą się w Galerii Bronowice w dniach 7 – 9 października w godzinach otwarcia centrum handlowego, czyli w piątek i sobotę od 9.00 do 21.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 21.00. Stoiska z antykami wystawione zostaną w strefie pod ringiem na parterze Galerii Bronowice.

Serdecznie zapraszamy!   

Targi Staroci w Galerii Bronowice