Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Bitwa Stylistów w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 24.09.2016

Już w najbliższą sobotę, 24 września, wszyscy odwiedzający Galerię Bronowice dowiedzą się, jakie trendy na jesień preferują krakowianie. Wszystko za sprawą wielkiego finału Bitwy Stylistów, podczas którego zaprezentowane zostaną zwycięskie stylizacje. Czym nas zaskoczą propozycje przygotowane przez osoby niezajmujące się na co dzień modą? Przekonamy się już niebawem!

Bitwa Stylistów to idealna propozycja dla osób, które interesują się modą i tworzą oryginalne stylizacje na każdą okazję. Podczas wielkiego finału w Galerii Bronowice będą miały one okazję zaprezentować się szerszemu gronu. Kto wie, być może zwycięskie jesienne stylizacje opanują w najbliższych miesiącach krakowskie ulice?

Finał Bitwy Stylistów zaplanowano na 24 września, w godz. 12.00 – 17.00. Właśnie wtedy jury, składające się z modowych ekspertów, spośród 15 półfinalistów wyłoni finałową trójkę. Pod czujnym okiem popularnych blogerek modowych – Joanny Kieryk i Doroty Iwan – uczestnicy walczyć będą o wygraną. Na zwycięzców Bitwy Stylistów czekają atrakcyjne nagrody – karty przedpłacone na kwotę 2 000 zł, 1500 zł oraz 1 000 zł na zakupy w Galerii Bronowice.

Podczas wydarzenia, połączonego z prezentacją zwycięskich stylizacji, przewidziano wiele innych atrakcji – modowy kącik dla najmłodszych, porady stylistów, spotkania z blogerami, konkursy i zabawy z nagrodami.

Półfinaliści konkursu Bitwa Stylistów:
1. Radek Musiolik
2. Bartosz Biazik
3. Agata Zegzda
4. Adrian Sawicki
5. Ania Woś
6. Izabela Waszkiewicz
7. Marzenna Walczak
8. Nastazja Dylawerska
9. Anastasiia Gavshyna
10. Marzena Szabla
11. Karolina Zygmunt
12. Edyta Król Krzysiek
13. Katarzyna Zając
14. Sylwia Nesterak
15. Anna Okas

Przedstawiamy Wam nasze jury!
Dorisell Stylistka
Plaamkaa
Adam Chowański

Bitwa Stylistów w Galerii Bron