Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Piąty krakowski VINYL SWAP w Galerii Bronowice!

Data wydarzenia: 02.10.2016

Moda na winyle trwa w najlepsze. Czarne płyty wróciły do przemysłu filmowego i rozrywki telewizyjnej, pojawia się coraz więcej amatorów magicznego krążka. Już 2 października nadejdzie doskonała okazja do uzupełnienie płytoteki  - w samo południe w Galerii Bronowice wystartuje 5. giełda płyt winylowych, kompaktowych, taśm magnetofonowych, gramofonów i wszystkich innych urządzeń, służących do odtwarzania muzyki, także sprzętu vintage. Bezpłatne, specjalnie przygotowane stoiska czekać będą w godz. 12 – 18.00.

Niepotrzebne płyty, kasety czy szpule zalegają w szufladach i na półkach? A może na strychu kurzem obrasta gramofon po dziadkach? Są tacy, którzy chętnie je kupią lub wymienią na inne. A kolekcjonowanie winyli to nie musi być droga, ekskluzywna pasja. Popularne płyty kupimy za naprawdę niewielkie pieniądze. To także integracyjna, rodzinna przygoda.

5. Vinyl Swap w Galerii Bronowice to również muzyka na żywo. 2 października grać tu będzie Wide World of Music Duo w składzie Andrzej Trefon - gitara i Jan Cichy – bass. To znakomici muzycy, współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami i zespołami. Fani czarnych krążków muszą wiedzieć, że obaj panowie brali udział w nagraniu kultowej już płyty „Music For My Friends” Big Bandu Katowice, która ukazała się w serii Polish Jazz. Jeśli ktoś ma egzemplarze tego bardzo poszukiwanego dziś winyla, można poprosić o autografy!

Na giełdę Vinyl Swap do Galerii Bronowice można przyjść w godzinach 12.00 – 18.00. Wstęp jest wolny – zarówno dla odwiedzających, jak i wystawiających. Stoiska staną na parterze centrum handlowego, w pobliżu Strefy Relaksu. Można też będzie sprawdzić stan techniczny płyt - sprzęt niezbędny do odsłuchu zapewni salon Saturn.

Piąty  krakowski VINYL SWAP w Galerii Bronowice!