Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Targi Zajęć Pozalekcyjnych

Data wydarzenia: 03.09.2016

3-4 września na terenie naszej galerii odbędzie się III edycja TARGÓW ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapoznać się z ofertą zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży, zadbać o aktywne spędzanie czasu swoich pociech oraz rozwój pasji i talentów.

Kto wie, może wśród Twoich podopiecznych jest drugi Robert Lewandowski, mistrz szachowy, wybitny programista lub przyszły konstruktor robotów. Sprawdź to i przyjdź do nas w ten weekend.

 

W programie:

TARGI ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

  • SZEROKA OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, m.in.: warsztaty programowania, zajęcia artystyczne, nauka pływania, jazdy konnej, liczne kluby sportowe czy zajęcia naukowe.*
  • PROMOCJE I RABATY przygotowane przez wystawców na zapisy podczas trwania targów
  • DARMOWE WARSZTATY I POKAZY

Zobacz program pokazów i warsztatów »
Zobacz promocje i rabaty na zapisy »
Zobacz pełną listę wystawców »
 

Ponadto, w ten weekend czekają na Ciebie SPECJALNE PROMOCJE I ATRAKCYJNE CENY NA WYBRANE ARTYKUŁY ZWIĄZANE ZE SZKOŁĄ I CZASEM WOLNYM.
Zobacz listę ofert specjalnych »

Mamy przygotowaną również ATRAKCJĘ SPECJALNĄ - MOBILNE PLANETARIUM.

Od 14.00 do 19.00 o pełnej godzinie odbędą pokazy z dziedziny astronomii dla dzieci i młodzieży. Jeśli chcesz wziąć udział, przyjdź i zapisz się bezpośrednio w naszym punkcie informacyjnym. Prelekcje trwają 45 minut. Jednorazowo może uczestniczyć w nich 25 osób.

 

Już dziś ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE NA NASZYM FACEBOOKU I ODBIERZ DARMOWE GADŻETY!

Pierwsze 50 osób, które potwierdzą swój udział w wydarzeniu „TARGII ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH” poprzez kliknięcie ikony „wezmę udział” i zaproszą swoich znajomych dostaną od nas upominki w postaci artykułów szkolnych i sportowych!

Uczestnikiem promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie. Gadżety będą do odbioru w punkcie informacyjnym targów w dniach 3-4 września w godzinach 10.00-19.00.


Śledź naszą stronę i profil na facebooku.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych