Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Galeria Bronowice na Światowe Dni Młodzieży

Data wydarzenia: 19.07.2016

Już za niecały tydzień w Krakowie nastąpi wiele zmian – od kursowania komunikacji miejskiej, po wydzielenie specjalnych stref i wprowadzenie nowych zasad funkcjonowania miasta. Planujemy, że w czasie trwania Światowych Dni Młodzieży Galeria Bronowice będzie funkcjonowała normalnie, czyli czynne będą wszystkie sklepy, punkty usługowe, restauracje. Nie planujemy żadnych zmian w otwarciu, chyba że otrzymamy inne wytyczne od Miasta. Prosimy, podczas wizyty, o dostosowywanie się do ewentualnych poleceń obsługi Galerii oraz nie pozostawianie toreb, walizek, plecaków i innego bagażu bez nadzoru. Pozostawione rzeczy będą niszczone na koszt właściciela. Prosimy też o zgłaszanie ochronie wszelkich zauważonych nieprawidłowości i porzuconych rzeczy.

Na poziomie +2 (dach) udostępniamy 300 miejsc parkingowych dla samochodów osób, które przyjadą do Krakowa na uroczystości – u nas zostawią auta i przesiądą się na komunikację miejską. Jesteśmy także w stałym kontakcie ze służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo – Policją, Strażą Pożarną, Ratownictwem Medycznym czy Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Podczas Światowych Dni Młodzieży (27.07 – 30.07) hipermarket Auchan w Galerii Bronowice będzie czynny w godzinach 8:00 - 24:00. Zapraszamy!

Galeria Bronowice na Światowe Dni Młodzieży