Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Czwarty krakowski VINYL SWAP

Data wydarzenia: 29.05.2016

Wielkimi krokami zbliża się Vinyl Swap w Galerii Bronowice – czwarta edycja niezwykle popularnej giełdy płyt winylowych, kompaktowych, taśm magnetofonowych, gramofonów i wszystkich innych urządzeń, służących do odtwarzania muzyki, także sprzętu vintage. Impreza wystartuje 29 maja w samo południe. Bezpłatne, specjalnie przygotowane stoiska czekać będą w godz. 12.00 – 20.00.

Niepotrzebne płyty, kasety czy szpule zalegają w szufladach i na półkach? A może na strychu kurzem obrasta gramofon po dziadkach? Są tacy, którzy chętnie je kupią lub wymienią na inne. Na muzycznej giełdzie Vinyl Swap można będzie odświeżyć kolekcję płyt, wymienić, kupić lub sprzedać winyle, cd, kasety, stare muzyczne odtwarzacze czy mnóstwo innych, związanych z muzycznym hobby, sprzętów.

Udział w giełdzie zapowiedziało kilkudziesięciu profesjonalnych wystawców, którzy przywiozą kilkanaście tysięcy płyt.

Ale to nie wszystko – w ramach VINYL SWAP na żywo zagra zespół Hot Tamales - akustyczne trio z głosem kobiecym w klimacie kameralnym.

Czwarty krakowski Vinyl Swap, którego organizatorem jest Galeria Bronowice i Non Stop Music, potrwa 8 godzin. W tym czasie każdy chętny będzie mógł nie tylko zaprezentować swoją płytotekę, ale i wymienić się z innymi uczestnikami kolekcjonerskimi zdobyczami. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Organizatorzy gwarantują również darmowe miejsce do wystawienia płyt.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!
VINYL SWAP – 29.05.2016, godz. 12.00-20.00

Czwarty krakowski VINYL SWAP