Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Zdrowie pod kontrolą w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 09.04.2016

Już w najbliższy weekend, 9-10 kwietnia, Galeria Bronowice zaprasza wszystkich krakowian na bezpłatne badania profilaktyczne, które skontrolują stan zdrowia i pozwolą na wczesne wykrycie nieprawidłowości w funkcjonowaniu naszego organizmu. Organizatorem akcji jest krakowski oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

W dniach 9-10 kwietnia w ramach akcji „Zdrowie Pod Kontrolą” w Galerii Bronowice każdy chętny będzie mógł zbadać poziom glukozy we krwi, ciśnienie tętnicze, zawartość tkanki tłuszczowej, a także obliczyć BMI. Badania kontrolne przeprowadzi Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Ponadto organizatorzy, wspólnie z Fundacją DKMS, pomogą zarejestrować się uczestnikom do Bazy Dawców Szpiku. W czasie trwania akcji będą działały również stanowiska instruktażowe dotyczące samobadania piersi i jąder oraz kursu pierwszej pomocy.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Na najmłodszych czekać będzie „Szpital Pluszowego Misia”, gdzie edukatorzy spróbują oswoić dzieci z zagadnieniami medycznymi, a także zachęcić do zdrowego trybu życia.

Akcja „Zdrowie Pod Kontrolą” w Galerii Bronowice odbędzie się w dniach 9 kwietnia (sobota) w godz. 10.00 – 17.00 oraz 10 kwietnia (niedziela) w godz. 11.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny.


Zdrowie pod kontrolą