Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

ZMIEŃ WYMIEŃ PODARUJ

Data wydarzenia: 18.03.2016

Wiosna to najlepsza pora na zmiany, także w garderobie, tym bardziej, gdy kolekcje w sklepach kuszą nowością, a szafa pęka w szwach… Warto pomyśleć wtedy o połączeniu przyjemnego z pożytecznym, czyli wzięciu udziału w charytatywnej akcji „Zmień – Wymień – Podaruj”. Przez trzy dni, od 18 do 20 marca, za niepotrzebne ubrania i buty można będzie otrzymać rabaty na zakupy, a kwota z każdego zebranego kilograma tekstyliów zostanie przekazana potrzebującym z Fundacji Mam Marzenie.

Szafa pęka w szwach, a my nie mamy, co na siebie włożyć? Ubrania „po domu” i „na jogging” piętrzą się na półkach, choć są nieużywane od kilku sezonów? A niepotrzebne buty tylko obrastają kurzem przekładane z kąta w kąt? To znak, że najwyższy czas, by przewietrzyć szafę i pozbyć się starych ubrań oraz obuwia, a przy okazji wesprzeć potrzebujących.

Aby to zrobić, wystarczy wziąć udział w akcji ZMIEŃ – WYMIEŃ – PODARUJ i w dniach 18 - 20 marca przynieść do Galerii Bronowice nieużywaną odzież oraz buty. Za każdy oddany 1 kg otrzymamy 1 kupon rabatowy upoważniający do jednorazowej zniżki -20% na zakupy w wybranych sklepach i punktach usługowych centrum handlowego, do zrealizowania wyłącznie w trakcie trwania akcji.

Środki pieniężne z każdego zebranego kilograma tekstyliów zostaną przekazane na pomoc podopiecznym Fundacji „Mam Marzenie”. Przyniesione ubrania oraz buty będą posegregowane i (w zależności od ich stanu) przetworzone na czyściwo przemysłowe, paliwa alternatywne i wyroby dla przemysłu samochodowego lub ponownie użyte w Europie, Azji i Afryce.


Regulamin akcji »
Regulamin konkursu »
Oferty Najemców »

ZMIEŃ WYMIEŃ PODARUJ