Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Fotograficzna podróż w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 19.01.2016

Piękno świata w obiektywach fotografów z całego globu jest motywem przewodnim wystawy „Our World is beautiful”, odbywającej się w Galerii Bronowice. Autorzy zdjęć zabierają nas w podróż po najpiękniejszych zakątkach odległych kontynentów, a uwiecznione w kadrze chwile tworzą barwną opowieść o miejscach i ludziach z 46 krajów Europy, Azji i Afryki.

Wystawa jest efektem międzynarodowego konkursu „Our World is beautiful”, zorganizowanego przez europejskiego lidera usług fotograficznych - koncern CEWE Stiftung & Co. Zgłoszenia przyjmowano od sierpnia 2014 do czerwca 2015 roku w kilkunastu kategoriach. Do konkursu zgłoszono ponad 94 000 zdjęć, ufundowano 1 000 nagród o łącznej wartości 80 000 EUR. Tematyka konkursu była różnorodna. Wśród kategorii znalazły się: krajobraz, natura, ludzie, transport i architektura. Spośród nich profesjonalne jury, składające się z dziennikarzy, fotografów i specjalistów koncernu EWE Stiftung & Co, wybrało najlepsze fotografie.

Zwycięskie konkursowe prace prezentowane są obok strefy relaksu, przez cały styczeń, w godzinach otwarcia Galerii Bronowice. Wstęp jest bezpłatny.

Fotograficzna podróż w Galerii Bronowice