Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Trzeci krakowski VINYL SWAP

Data wydarzenia: 07.02.2016

Wielkimi krokami zbliża się Vinyl Swap w Galerii Bronowice – trzecia edycja niezwykle popularnej giełdy płyt winylowych, kompaktowych, taśm magnetofonowych, gramofonów i wszystkich innych urządzeń, służących do odtwarzania muzyki, także sprzętu vintage. Impreza wystartuje 7 lutego w samo południe. Bezpłatne, specjalnie przygotowane stoiska czekać będą w godz. 12 – 20.00.

Niepotrzebne płyty, kasety czy szpule zalegają w szufladach i na półkach? A może na strychu kurzem obrasta gramofon po dziadkach? Są tacy, którzy chętnie je kupią lub wymienią na inne. Na muzycznej giełdzie Vinyl Swap można będzie odświeżyć kolekcję płyt, wymienić, kupić lub sprzedać winyle, cd, kasety, stare muzyczne odtwarzacze czy mnóstwo innych, związanych z muzycznym hobby, sprzętów.

Na lutowe wydarzenie organizatorzy szczególnie serdecznie zapraszają rodziców z dziećmi - trzeciej giełdzie w Galerii Bronowice towarzyszyć będzie bowiem dyskoteka dla dzieci przy dźwiękach z … winylowych płyt! Uzupełnieniem atrakcji dla dzieci będzie malowanie twarzy, zabawy z balonikami, szarfami, hula-hop.

Udział w giełdzie zapowiedziało kilkudziesięciu profesjonalnych wystawców, którzy przywiozą kilkanaście tysięcy płyt. Będą winylomaniacy z całej Polski oraz z Czech.

- Przyjedzie m.in. Tomasz Olszewski, który prowadził sklep muzyczny w Wielkiej Brytanii, a kilka miesięcy temu wrócił do Polski. W środowisku muzycznym funkcjonuje jako Pan Winyl. Będą oczywiście najważniejsi wystawcy z Krakowa. Dzięki imprezie Vinyl Swap w Galerii Bronowice krakowskie środowisko winylowe wyraźnie ożywiło się, a sama giełda przyciąga mnóstwo osób – mówią Adrian Karpeta i Piotr Bukartyk z Non Stop Music, organizacji, która razem z Galerią Bronowice przygotowuje Vinyl Swap.

Trzeci krakowski Vinyl Swap, którego organizatorem jest Galeria Bronowice i Non Stop Music, potrwa 8 godzin. W tym czasie każdy chętny będzie mógł nie tylko zaprezentować swoją płytotekę, ale i wymienić się z innymi uczestnikami kolekcjonerskimi zdobyczami. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Organizatorzy gwarantują również darmowe miejsce do wystawienia płyt.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!
VINYL SWAP – 07.02.2016, godz. 12-20.00

Trzeci krakowski VINYL SWAP